Yeni Kitap Haberleri

Fiyatları da uygun, içerikler de tatmin edici olursa güzel bir seri olacak gibi.

2 Beğeni

Kanma bunlara bunlar Alfa’nın adamları :smile:

1. @Strenergy
  2. @erdo
7 Beğeni

Hiç de değil :smiley:
Seri gözüme çarpınca direk verdim siparişi. Alfa’dan HAYIR ve Tenten serisi dışında biriktirdiğim kitap yok :smiley:

2 Beğeni

İnanma @alper bunlar Alfa Ayının Kabileleri :smile:

Ek: Senin biriktirmene gerek yok tabi senin adına biriktiriyorlardır. Alfa hergün kaç kargo gönderiyor itiraf et :smile: @erdo

6 Beğeni

Sayın jüri üyeleri , değerli mahkeme, görüldüğü üzere sipariş geçmişim bundan ibarettir. :smiley:

2 Beğeni

Varya hiç beklemiyordum. Sağolasın. Muazzam bir haber. Satışa çıkar çıkmaz alırım.

1 Beğeni

Bu haberi verdiğime bende çok mutlu oldum. Sırada @SJack in PKD Toplu Öyküler Cilt-4 var. Onu da paylaştığımda takibimdeki siparişler bitmiş olacak. :blush:

2 Beğeni

Çınar Yayınları da bilimkurgu - fantastik türlerinde atağa geçiyor :smiling_face_with_three_hearts:
Sosyal medyadaki konuşmamız;

15 Beğeni

O zaman Malazan. :sweat_smile::thinking::joy:

3 Beğeni
9 Beğeni

O kapak görseli buraya gelecek. :smiley: :smiley: Teşekkür ederim. Beklemedeyim. :slight_smile:

1 Beğeni

Çınar umut vadediyor. Merakla takipteyim.

2 Beğeni

Malazan’ı sorsaydınız keşke :slight_smile:

1 Beğeni

Almayı planlayan varsa tükenmiş

2 Beğeni
4 Beğeni

Ben sordum merak etmeyin. Hangi yayınevinden çıkacaģını bulacağım.

5 Beğeni

Serinin adını biraz yanlış yazmış olabilir misin acaba? :smiley:

1 Beğeni

Çınar Yayınları’nın çeviri edebiyat editörü, İthaki’nin eski editörü Yankı Enki :slight_smile: Dolayısıyla o Çınar’da olduğu sürece bu türde çokça eser görmeye devam edeceğimiz zaten muhakkak.

6 Beğeni

Ee gaza geldim tabii. :joy::smiley:

1 Beğeni

Son aylarda çok güzel kitaplar çıkıyor,korkuyorum :sweat_smile:

34 Beğeni