Yeni Kitap Haberleri

Eşime yıllık 100 tl zam yapmaya çabalıyorlar. :joy: Aylık 8 lira 33 kuruş yani. :sweat_smile:

5 Beğeni

Ee şimdi siyah kapaklı Silmarillion basılacak mı net bilemiyoruz. Beyaz kapak alsak sonradan siyah kapak basılırsa o da olmaz. Emre bey bilgi verse keşke

Alican beye Instagram üzerinden sorduğumda sonra siyah basılacak demişti

1 Beğeni

Açıkçası maksimum 55 TL bekliyordum. İthaki’de de fiyat çıtası yükseliyor. Yüzde 40 indirim diş kovuğunu doldurmuyor.

1 Beğeni

Neredeyse 2, 3 senedir piyasada yok hocam ama üç yıllık enflasyonu düşününce iyi bile fiyatı. Bir yıllık zama göre değerlendirmek yanlış.

2 Beğeni

696 sayfa bu kadar beklenen kitabı malum başka yayınevi bassa ne kadara satardı acaba. Benim beklentimin üstünde olmadı açıkçası.

1 Beğeni

Bunu isteyen çoktu.

16 Beğeni

Vallahi efsane iş olmuş. Tebrikler… Şaşırdım ama yine de alamam çünkü tamamlanınca full set alacağım. Sabretmekteyim. :smirk:

3 Beğeni

Şimdilik 5li ve 6lı koymuşlar. Daha sonra artıracaklardır muhtemelen. Beklemek en iyisi :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Talebe kulak vermeleri çok güzel.

2 Beğeni

Ben hiç almadım bu sebepten çünkü bir diğer seride hoşuma gitmeyen bir görüntü oluştu kitaplıkta. Bu yüzden sabırla bekliyorum serinin tamamlanmasını.

2 Beğeni

Kutuyu acaba kargoya nasıl verecekler. İçi boş bu şekilde kurulu verirlerse nasıl geleceğini düşünemiyorum :crying_cat_face:

4 Beğeni

22,8 liraya almışım zamanında :scream:

1 Beğeni

Sanmıyorum kurulu şekilde vereceklerini

1 Beğeni

@mtears Tüfek Mikrop Çelik 12 tl indirimsiz. Hey gidi günler.

5 Beğeni

Yatay bir halde gelir. Geldiğinde kendiniz toplarsınız. Öbür türlü hacim olarak da problem fakat ince halinde dosya gibi gelecektir.

1 Beğeni

Ki o yıllarda Tübitak kitapları hem uygun fiyatlıydı hem de basılı fiyattan farklı satılmazdı.

1 Beğeni

Bence de kurulu gelmez kutu :thinking:

2 Beğeni

Evde 2.500.000 ytlye Tübitak kitaplarım var. Gördükçe garip hissederim. :blush:

2 Beğeni