Yeni Kitap Haberleri

Çerez niyetine :grin: Ciltli çıkacakmış. Yine faiş fiyat koyamazlarsa iyi olur.

4 Beğeni
2 Beğeni

Çok tatlı bir baskıya benziyor. Özel baskı falan derken muhtemelen fahiş bir fiyatı olacaktır😅 .

3 Beğeni

İçim şişti ama. YKY de yaptığı yarışmada BK ve fantastik harici öyküleri değerlendirmeye alıyor ama para gelen yer de belli ki orası, hiç durmuyorlar…

3 Beğeni

Bildiğin seneryo kitabı ben kidega kampanyasını kullanıp alacam ucuza gelir biraz ama benin korkum 2 filimde mi seneryo kitabını basıp satacaklar acaba.

2 Beğeni

Bu tarz kitaplar ticaret kaynağı oldu iyice. 2.yi de basarlar sonra ikisini birleştirip en özel baskı yaparlar böyle devam eder :sweat_smile:

4 Beğeni

Hahaha Katılıyorum. Benim anlamadıgım bide yurtdışında basılıyor olması :joy: neyse darısı Harry Potter ateş kadehinin özel baskısına tez zamanda çıkar umarım

2 Beğeni

Böyle şeyler gördükçe JK Rowling kötü bir yazar. Harry Potter tuttu diğerleri tutmadı ve kadın yeni bişiler yapmak yerine hala potter’ın ekmeğini yiyor. İnternette saçma sapan eklemeler yazacağına bana 1500’lerde evrenin nasıl olduğunu anlat bir hikayeyle. Ne bileyim başka birşey yap. Yok bardağını yaptık. Yok filminin senaryosunu kitaplaştırdık.

8 Beğeni

Ehhh boşuna İngilterenin en zengin kadını olmadı :joy: bu kadın aynı tavuk dönerci gibi güzel ve herkese hitap eden birşey buldu aynı tadı degiltirip degiştirip satıyor

3 Beğeni

Doğru diyorsun ama en nefis markadan hızla benim gözümde içinden fare çıkan merdiven altı işletmeye dönüşüyor kadın. Rowling bu arada para havuzunda yüzüyor tabi. :smile:

5 Beğeni

Kitap ciltsiz çıkmış. Babil de ön siparişte 22tl :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Şaşırdım açıkçası fiyatına :sweat_smile: . Koleksiyoncular için güzel haber :+1:

2 Beğeni

Ben almaktan vazgeçtim. Ciltli olsaydı alırdım ama bu basımın degeri yok artık benim için :joy:

2 Beğeni

Türkiye’de böyle senaryo kitabı az, hele ki Fantastik tarzda bir senaryo kitabı yok gibi. Bu açıdan baya güzel oldu. Etinden sütünden yararlanıyor Harry Potter’ın, gittikçe sıkmaya başladı. Bari yetenekli bir yazar ekibiyle çalışıp şu evreni adam akıllı genişletebilse.

2 Beğeni

images images%20(2)

Yeni bir efsane doğuyor. Watchmen ve DC evreni birleşiyor. Jbc yayıncılıkta yakında ilk baskı çıkacak.

12 Beğeni

Aralıkta geliyormuş. Bilginize.

3 Beğeni

Şimdi nerdler delirir.

2 Beğeni

Nerdler mi one ki? :joy:

2 Beğeni

İkinci filmin kitabı da göreceğiz büyük ihtimal yakında.

3 Beğeni

Hahhaha ben almaktan vazgeçtim zaten

2 Beğeni