Yeni Kitap Haberleri

Duyurularda hiç görmedim.

Anna Day muhtemelen Yabancı Yayınlarının kitabı

Kıyamet Polisi 3 serilik bir kitap Linki

Sarı Duvar Kağıdı Karanlık kitap serisinden çıkabilir. Link

2 Beğeni

Bana öyle geliyor ki 50. Kitabın bandrollerini gece mesaisiyle elde yapıştıracaklar son gün. :joy:

İnşallah… Çok güzel bir öyküydü gerçekten. :heart_eyes:

4 Beğeni

Yok kitap satışa çıktıktan sonra kitabı alanlara bandrol kargo ile gönderilecekmiş. :rofl::rofl:

3 Beğeni

Ahahaha çok mantıklı. Kitabın içinden çıkar biz yapıştırırız artık. Tüyap geldiği için bence bandroller bu ay geç alınıyor olabilir.

3 Beğeni

İlknokta’ya kalırsa dediğin gibi olabilir. :slight_smile: ilknokta çalışanları bu ara kargo paketlerinde kitapları eksik gönderip, sonra bir kargo daha gönderiyorlar.

Asıl taarruzu Alfa’dan bekliyorum. çok suskun bu ara Bandrol alınmış kitapların baskıları bile gelmedi.

2 Beğeni

1 haftalık toplam bandrol sayısı bugünkü ile beraber 2900 adet iken sadece bugün 680 adet bandrol alınmış. Bandrol tarafı da yoğun çalışıyor.

2 Beğeni

O zaman bandroller karışabilir. Zamanında olmadı değil yani… Penguen yerine Gergedan kitap diye gelmez inşallah…

2 Beğeni

Bandrolleri matbaa çalışanları yapıştırıyor, karıştırsa onlar karıştırır.

2 Beğeni

Tüh be… Bütün atraksiyonu öldürdün… :joy:

4 Beğeni

Hahaha. Dua et öyle gelsin. Roman diye alınan bandrol ders kitabına basılıpta çözümlü soru bankasıda gelebilir. :joy::joy::joy::joy:

3 Beğeni

Kadınlar Ülkesi ve Bizim Ülkemiz’den sonra benim de merak ettiğim bir kitaptı. Halihazırda Otonom ve Deli Dolu’nun baskıları mevcut. Otonom 115, Deli Dolu 48 sayfa. Bakalım İthaki’nin baskısı nasıl olacak.

2 Beğeni

Bugün yarın sitelere düşer. Beklemedeyiz.

Sarı Duvar Kağıdı tek öykü olarak kalın değil. Yanına başka şeyler koyarlarsa kalınlaşabilir. Biraz da puntoyu büyük tutabilirler. Ben de Çınar Yayınlarının Klasik Korku Öyküleri kitabının içinde okumuştum. Cok fazla kalın olacağını sanmıyorum ama kapağı çok merak ediyorum. :heart_eyes:

https://kidega.com/kitap/replika-13-327677/detay

6 Beğeni

Fiyatlara bak :slight_smile: (20 krktr)

2 Beğeni

Alıştık artık. Klasik pegasus fiyatları. Biraz araştırma yapılırsa uyguna bulunabiliyor.

1 Beğeni

Birazdan İdefix ve Dr’a bakacağım, bu fiyata alınmaz.

N11 de biraz daha uygun. Eğer İstanbul’da isen fuarı bekle derim.

1 Beğeni

Yok İstanbul’da değilim. Evet N11’i unutmuşum, oraya da bakayım

1 Beğeni

Ayrıca Kitapyurdu’nda Şeytanın Eli 39 TL platin ile 35 TL

1 Beğeni