Yeni Kitap Haberleri

Sarı Duvar Kağıdı’nı basıyorlarsa With Her in Ourland’i de bassalar keşke.Otonom yayınlarında var ama İthaki’de de olsa güzel olurdu.

1 Beğeni

Michael J. Sullivan ve Rick Riordan bekliyorum ben ama bakalım…

3 Beğeni

Destanlar Çağı devam kitabı için sene başı demişlerdi ama bir süpriz yapsalar çok hoş olur. Hem fuar heyecanıyla belki kitap daha çok okura ulaşır ve daha çok satardı kalan kitaplar için çok beklemezdik. Ejderha Mızrağı beklemekten ben yoruldum ama Eylül ayında bir kaç aya demişlerdi. Onu da fuarda görmeyi beklerim.

Ekonomik kriz etkisi mi bilmiyorum ama son dönemde bolca telifsiz kitap görüyoruz :thinking::thinking:

2 Beğeni
  1. kitabı görmenin de zamanı geldi artık :smirk:
3 Beğeni

Muhtemelen fuara yakın zamanda açıklayacaklar. Herkes büyük bir beklenti içinde

2 Beğeni

20 Beğeni

İkinci kitap ne zaman basılacak (!) Ön saflardan yerimizi alalım :joy:

4 Beğeni

Basılsa bence de güzel olurdu ama zor görünüyor.

2 Beğeni

Korku türüne tutkunum. Karanlık Kitaplık’tan beklentilerim de yüksekti. Fakat 23 kitap oldu Joe Hill ve Clive Barker dışında bastıkları kitaplar ya başka yayinevlerinde de olan kitaplar ya da kendilerinin daha önce bastıkları kitaplar. Tamam bir temel oluşması için bazı kitapları bastılar, anladım. E son çıkan üç kitaptan birisi olsun hiç basılmayan bir yazar veya bir eser olamaz mıydı? Her ay merakla bekliyorum yeni Karanlık kitabı ama her seferinde hayal kırıklığı. Hani Richard Matheson, Robert Aickman, Algernon Blackwood. Neyse, en iyisi beklentiyi sıfırlamak sanırım.

11 Beğeni

Güzel haber. Goodreads incelemelerine baktım baya guzel görünüyor. Kapak da güzel. Hadi bakalım.

Katılıyorum. En azından çıkacak olan üç kitaptan birisi telifi yeni alınmış bir kitap olsa.

2 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum :+1:

1 Beğeni

Şu güzelliklere bak yahu sert kapak olmaları için yanıp tutuşuyorum :grin:

MATTEO çizimleri bir o kadar güzel :fire:

images%20(40)

5 Beğeni
11 Beğeni

Kapak çok güzel değil mi :star_struck:

6 Beğeni

Gilman’ı çok geç keşfettim, hevesle alacağım bunu da…:slight_smile: İthaki’deki dizileri asla takip edemiyorum ama parça parça, gönlümce alıyorum.

4 Beğeni

Harika olmuş. Detaydaki göz hoşuma gitti. :heart_eyes:

4 Beğeni

buyrun ilknokta linkleri

10 Beğeni

Kıyamet Polisi ilgimi çekti. Hem bilimkurgu hem polisiye :slight_smile: sevdiğim iki tür.

4 Beğeni