Yeni Kitap Haberleri

Bu sizin tercihiniz tamamen. Conan piyasa da yokken Hüseyin Bey bunu bizlere sunduğu için ben her türlü onunkileri (ilk 2 cildi aldım) alacağım. İthaki’yi alıp almama durumuna da içeriği karşılaştırdıktan sonra karar veririm. Hüseyin Bey Conan için çalışıp ortaya koymasa belki İthaki hiç basmayacaktı bilemeyiz.

9 Beğeni

Haklısınız. Ben de Gece Kitaplığının iki Conan kitabını sepete attım. İthaki’ninki de çıktıktan sonra hikayeleri karşılaştırır öyle alırım.

2 Beğeni

Kitap ilknokta sitesinde satışa açılmış, Conan kitapları karton kapak.

Ben bu hava uyanıyor serisinin kapaklarını çok sevip, arkasını da okuyup hoşuma gittiği için almıştım ama dün wattpad kitabı olduğunu öğrendim. :frowning: Umarım içide dışı kadar güzeldir de hayal kırıklığı yaşamam. :neutral_face:

1 Beğeni

Forumda konusunu bulamadığım için buradan soracağım. Bu Saga çizgi romanını merak ettim ama ilk cildin baskıları hiçbir yerde yok. Yeniden basacaklar mı bilgisi olan var mı?

Basılacak, çok merak ediyorsanız letgo’da satışta var veya okubide var,ama biraz uzun seri ve sadece tr’de 5 cilt daha çıkmış bi oturuşta hepsini okursun ama benden demesi kursağında kalır. Devam ciltleri kim bilir bilmem kaç yılda çıkar bilmem kaç yılda tamamlanır artık…

2 Beğeni

Aceleye gerek yok öyleyse. Teşekkür ederim.

Belki daha sonra ciltli çıkartırlar. Alican’a sormak lazım. Yarın sorayım.

2 Beğeni

Belki, karton kapak yanı sıra tek baskılık ciltli baskıda yapalım demiş olabilirler. Umarım ciltli baskısını da yaparlar.

King cidden gelsin gece fuar önünde kamp kurar beklerim :joy:

1 Beğeni

Çok güzel bir eser geliyor,Kasım için birikim yapmaya başladım :blush:

20 Beğeni

@Agape @Asli_Dagli 'nın üzerinde çalıştığı kitaplardan birisi bu değil mi? Fantastik kurgu galiba.

6 Beğeni

Evet bitanesi buydu. Dresden tarzı gibi diye hatırlıyorum.

4 Beğeni

Evet , Urban fantazi türünde.Yurtdışında Dresden Dosyaları ile kıyaslanıyordu diye biliyorum.

7 Beğeni

Arkadaşlar doğru demiş. Şehir fantezisi olarak tanımlanabilir. Gayet hoş hatta ana karakterlerden birisinin adına hayranım. :heart_eyes: Ayı ve Bülbül bildiğim kadarıyla daha bitmedi çevirisi ama eli kulağındadır.

7 Beğeni

Gercekten samimi olarak bir sey merak ediyorum. Bizim bu bilgiyi yayınevinden bağımsız bir bookstagrammer yerine yayinevinin kendisinden öğrenmemiz gerekmiyor muydu? Yurtdışında neredeyse bütün limitli baskılar kapak içinde numaralı geliyor, bunlar hala instagramda 3. Kişilere “bakın 1000 tane var koşun alın” diye reklam yaptırıyor.

11 Beğeni

Okay Tiryakioğlu’nun yeni kitabı

4 Beğeni

Ciltli olur mu acaba :sweat_smile:

1 Beğeni

Onu da yapmayabilirlerdi. Bu bizim için bir lütuf. “Sonra görmedim duymadım deme.”

4 Beğeni

İçinde ya da herhangi bir yerinde de limitli baskı olduğuna dair bir ifade yok. Zaten daha önce de limitli baskı olacak dedikleri kitap tekrar tekrar baskı yaptı. Bkz. İskandinav Mitolojisi (Ciltli)

2 Beğeni