Yeni Kitap Haberleri

İlk nokta da kitap çıkmadan sınırlı stok dediler ya, demediler mi yoksa.

1 Beğeni

Ya dediler ya da şu anda da var olan ifadeyi biz öyle hatırlıyoruz. ‘‘Bu kampanya stoklarla sınırlıdır’’

Dedilerse şu an bakınca da görürdük diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Ben en başından ilknokta’da sınırlı stok ifadesi var diye hatırlıyorum.

2 Beğeni

O zaman kaldırmışlar, artık sınırlı olmayacak anlamına mı geliyor? :slight_smile:

2 Beğeni

Bilemedim :slight_smile: şimdi baktım “kampanya stoklarla sınırlı” diyor. Belki ben bunu sınırlı baskı diye anlamış olabilirim. :slight_smile:
Neyse zaten sonradan baskı bitince “neden almadım” demeyeyim diye dün ben de aldım.

2 Beğeni

Sana diyorum kahveni al instagrama geç diye :slight_smile: Bunları falan hep bilirdin, uğraşmazdık.

3 Beğeni

Ara ara deneyimliyorum ama pek benlik değil. Kayıp Rıhtım bana yetiyor.

3 Beğeni

Burada paylaştıklarının (bilgi, kitap) %1’ini paylaşsan, o ortamda kısa sürede milyon takipçin olur. Sonra gelsin sponsorluklar, gelsin kitaplar :smile:

4 Beğeni

Ben Çay seviyorum, kahve ve kedi olması şart dediler. İkisi de ben de yok :slight_smile:

11 Beğeni

Aynen mesela sordum bizim evde de kahve yokmuş, çayı da sevmiyorum olsa bile :smile:

2 Beğeni

Bu konuda çok haklısın hocam Mustafa Kemal özel baskını aldığımda instagramdan paylaşınca birden popüler olmuştum geçici süre sonra instagram dahil tüm sosyal medya hesaplarını kapattım. Kayıprıhtım banada yetiyor. :slight_smile:

3 Beğeni

Yani bir de @alper’i düşün paylaşacağı yeni aldığı kitapları geçtim, adam ağlasa gözyaşlarından bilgi akıyor :smile:

4 Beğeni

Yok daha neler :slight_smile:

2 Beğeni

Alper hocam için mutlu oldum onun kadar okuyamıyorum bende ,benim hayla okunmayı bekleyen 4500’den fazla kitabım var. Ömür sona erdiğinde ne okumuş diyecekler bilmeden arkamdan :smiley:

3 Beğeni

:hugs: YAŞASIN benden fazla okunmamış kitabı olan birisi varmış nihayet :joy:

8 Beğeni

+1 @alper adamdır :smile:

@Ufuk senle ben de muhafızları oluruz be nerden baksan hı? :smile:

2 Beğeni

Okunmayı bekleyen kitap konusu ortak sıkıntımız hepimizin var ne kadar çok okusakta daha fazlasını alıyoruz.

Hatta ben ayda 3-5 kitap okusam bu kadar alışveriş yapmam diye düşünüyorum. Çok okudum çok alışveriş yapabilirim diye kendimi gazlıyorum :smile:

Diğer bir ortak noktamız da @alper kadar okuyamayız. Ama şu açıdan çok şanslı çocuk yok, gün planı tamamen kendine ait :slight_smile:

@alper bey mütevaziliğe gerek yok, iyi okuyorsun ve bilgi konusunda bazen google ile sana sormak arasında kalabiliyorum :slight_smile:

@BiblofilYouTube Ya ayda 15-20 civarı kitap okuyorum ama adam makine :smile:

4 Beğeni

Bu rekoru elimde tutacağım hayatım boyu :slight_smile:

1 Beğeni

Aaa, ben uyuyorum. Estetik ameliyatımı karşılayacak birisi varsa kameraların karşısına geçerim. Kaşlarımın birini kaldırsınlar sürekli tek kaşımı kaldırmaktan yoruldum. Göz bebeklerimi de biraz büyütsünler. Burnum garip gurebba onu son moda bir şeyle değiştirsinler. Yanaklarımı çökertip alnımı ve çenemi de bir hale soktular mı ben tamamım. :sunglasses:

@alper Seni de konuk alırım. Kese kağıdıyla tanınmamanı sağlarız ama pek estetik görünmeyebilir.

4 Beğeni

Joker maskesi takarım :slight_smile:

2 Beğeni