Yeni Kitap Haberleri

İthaki almış olsa sayfa kalitesi yarı yarıya düşer herhalde :sweat_smile:
@Ozgur Beye katılıyorum Yabancı daha çok fazla genç işi işler yapıyor.Benimde aldığım kitaplar var Yabancı’dan,çoğu kitabı ciltli ama nerede vıcık vıcık aşk kitabı var Yabancı hemen basıyor

2 Beğeni

Sanırım Cömert Şarap’ı bastığınızda bu yazarı da okumuş olacağız. :slight_smile:

7 Beğeni
7 Beğeni

Alfa kendi sitesine koymamış daha bu ne hız :smiley:

1 Beğeni
13 Beğeni

Çevirmen Ersan Üldes de çok iyi bir yazardır.

3 Beğeni

Androidler… bu yıl en çok beklediğim kitaplardan biri.

1 Beğeni

Pegasus yenileri

Aralarında @AnilAlacaoglu çevirisi olan bir Michael Ende kitabı da var. :slight_smile:

9 Beğeni

Aurora’nın Dönüşü de iyi bir serinin ilk kitabı. Nevernight’çılar toplaşın :smile:

4 Beğeni

Jay Kristoff sanki Sanderson ve King’e nazire yaparcasına kitap yazıyor :slight_smile: Maşallah bu ne verimlilik.

5 Beğeni

Yaaaaa… Özgürlük Hapishanesi sandım. Elim ayağım titredi… Hayallerim çat! :cry::sob:

3 Beğeni

Şöyle Nevernight’a bir göz attım, yazar abimiz biraz gevşek sanki :crazy_face: Arada okurla muhabbet ediyor :rofl:

3 Beğeni

Maşallah diyin @Wind

@Son.of.Yona aynen öyle… dip notlarını sevdiğim :smile:

3 Beğeni

O dipnotlar çok uzaklaştırmıyor değil mi konudan? Yani yaptığı “gevşek” muhabbetler :smiley:

1 Beğeni

Hayır tam tersine, hikayedeki bazı karakterler de matrak olduğundan, yazarın muziplikleri rahatsız etmiyor.

"Bir de alışıyorsunuz değerli dostlarım alışıyorsunuz :smile: "

Dipnot gibi yazdım :smile:

3 Beğeni

Tamamdır o zaman. Sevindim :smiley:

Nevernight bitti mi? Yoksa daha devam kitabı var mı? 2 kitap çıktı şimdiye kadar sanırım.

Ek: 1 kitap daha varmış.

Evet 3 leme olarak düşünülmüş. Nedense devam etme ihtimali var gibi geliyor bana.

Kuzgunun Gölgesi
Tanrımezarı

Türkçe ye çevrildi.

Darkdawn için 2 çıkar çıkmaz yazmıştım ama yayınevi yetkilisi daha 2 yi yeni bastık dedi haklı olarak otur soluklan hele dedi bana.

Ahan da kanıtı :smile:

Pegasus Yayınları Soru Hattı - Everfever tarafından #817

Bu arada ben seriyi beğeniyorum falan evet de öyle favorim gibi iddialarda bulunamam. Okuduğum, takip ettiğim bir seri sadece.

1 Beğeni

Büyü Okulu’nu o kadar çok sordum ki yayınevine. Kitabın kapağı vardı kendisi yoktu. Çok şükür çıkardılar. Tüyap’ta alırım onu da :smile: .
@Agape Özgürlük Hapishanesi’ni lise kütüphanesinden okumuştum. Hala tadı damağımda. Keşke onu da bassalar.

5 Beğeni

Modern Klasikler yeni kitabı Jules Verne’den;

Sezgin Kaymaz’ın yeni öykü kitabı için bandrol alındı.

13 Beğeni