Yeni Kitap Haberleri

Ne olsun istiyorsun? 500’den ne kadar inebilir ki? O kadar doldurmuşsun taş çatlasa 50-60 tl düşer. :smiley:

4 Beğeni

50-60 tl 2-3 kitap alırım :grin::grin: Bu cuma olmazsa alacağım zaten :grin:

1 Beğeni

Yine 500 ödemeye kararlısın yani. :smiley: İndirim oranına da kitap bulmayı planladığına göre.:sweat_smile:

4 Beğeni

Aynen ama 3 aydır almıyorum hiç. Aylık 150-200₺ bütçem :grin::grin:

2 Beğeni

Ben de… sanırım en son dün aldım. :smiley:

3 Beğeni

Bir ara ben de öyleydim sınırlar çizdim kendime :joy::joy:

2 Beğeni

Epey büyük bir sınır olmuş gerçekten. Üç ay alma ve üç ay sonra toplu al. Sana da bir şeyler “değişmemiş” gibi gelmiyor mu? :thinking:

5 Beğeni

Yok aylık 300 oluyordu. Sonra azalttım. Sonra nedense 3 aydır almamışım :grin::grin: Ama bakınca değişen bir şey yok gibi sanki :thinking::thinking: Ama sorun bizde değil. Bizi bu hale getiren forum :joy::joy:

2 Beğeni

Ve Türkçe, oda hava alsın diye açık bırakılmış camdan intihar etmek suretiyle aşağı atladı. Teşekürler. :smiley:

2 Beğeni

:joy::joy::joy::joy: öyle oldu valla

Şimdi :thinking::thinking: ( 20 karakter )

1 Beğeni

Bir daha olmasın. Biliyorsun benim Kazan hep kaynamakta. Sonra “Neden kurbağa oldum? Ne zaman yeniden insan olacağım?” gibi soruları kabul etmiyorum. :buyucu:

@frht45 Evet, orası düzelmiş ama ondan öncekilerde de hata vardı. :smiley:

3 Beğeni

Tamam :grin: İlahiler bir yere kadarmış :joy::joy:

1 Beğeni

Bir noktadan sonra baş ağrısı yapıyor… :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Mesaj alınmıştır. Daha çok dikkat :+1:t6::+1:t6::+1:t6::grin:

2 Beğeni

Bunları nasıl bir kağıda basmışlar? Bunların basıldığı şey kağıtsa öbürleri söylersem çok hoş olmayacak bir kağıt filan olur ancak… Biraz siz de çabalayın. İnsan kağıda dokunmak, koklamak, yüzünü gömmek, bakmak vs. istiyor. Gerçekten güzel baskı yapmışlar ama almayacağım. :smiley: Henüz değil ve hepsi değil en azından. :sweat_smile:

3 Beğeni

Kağıt ve cilt çok güzel. Bazıları ilgimi çekmese de aldım hepsini.

2 Beğeni

Kağıt filan değil o. Yeni bir icat olmalı. İnanılmaz kaliteli ve fiyatları bu kaliteye göre komik…

2 Beğeni

Şunu gördükçe içimi bir hüzün kaplıyor…Hiç haber yok mu Narnia’dan? Böyle kitap nasıl hala tekrar baskı yapmıyor anlamıyorum,çok garip gerçekten :pensive:

5 Beğeni

Bi numarası yok bunun. Basılmış tüm narnia kitapları tek çevirmenden çıkmış olup hepsinin çevirisi de berbat. İş bankası baskoso bu. Tek güzel yanı ciltli olması.

1 Beğeni

Benim de içimi bir hüzün kaplıyor… Çevirisinden dolayı ama…

2 Beğeni