Yeni Kitap Haberleri

Ama kapak yine mükemmel ya. Vallahi senenin en iyi kapakları Çınar’dan geldi bana göre.

@Anita Şu an çok sevindirik oldum. :heart_eyes:

4 Beğeni

7 Beğeni

Altın Kitaplar Ciltli çocuk Dünya Klasikleri serisi, Aralık’ta çıkıyormuş.Miniklere hediye alınabilir :clown_face:

13 Beğeni

Çocuk kitapları bunlar Ciltli çocuk klasikleri demek daha doğru olur :slight_smile:

1 Beğeni

Nostaljik kapaklar, eskiden çok eskiden çıkan bazı romanların kapakları gibi, Bu kapaklar ve bu baskılar güzel. Tam metin olanlar olursa çocuk büyük demeden almayı düşünüyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Çocukluğumda Jules Verne’leri hep bu kısaltılmış ciltli versiyonlarla okumuştum ya, anılarım canlandı. :heart_eyes:

2 Beğeni

Benim için çok değerlidir bu Altın Çocuk kitapları. Kapakları yine nostaljik havayla güncellemişler. Eskileri zihnime kazındığı için olacak ben beğenemedim tabi ki. Bu haliyle benim için ekstra bir değeri kalmıyor. Ama şunların her biri zihnimde

image

image

21 Beğeni

Aralıkta sonuna doğru çıkar sanırım.Bu sefer bu baskıyı kesinlikle kaçırmayacağım :smile:

1 Beğeni

Çay Kitabı - Alfa Klasikler
https://www.kitap365.com/urun/detay/kitap/cay-kitabi/321212

1 Beğeni

resim

14 Beğeni

Şu an Roth için ciltli baskı düşünülmüyormuş ileride talebe göre olabilir dendi.

Dante de çevirmen sorunu yaşanmış, bu sürecin bitmesi bekleniyormuş.

Clive Barker Kan Kitapları için imzalar tamamlanmış. Alfa 6 kitabı da basacakmış haberiniz ola. :blush:

17 Beğeni

Bugün aldığım en güzel haber olabilir :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

İş bankası ve Can baskılarına sahip olmama rağmen, Savaş ve Barış yeniden okumak için uzun zamandır Sabri Gürses çevirisi bekliyorum, sonunda çıktı, ciltli baskıda 3-5 güne gelir.

3 Beğeni

Lovecraftlar da yayınevine ulaşmış onlarda eklenecekmiş ancak, kargo sorunları (indirim haftası yoğunluğu) nedeniyle siteye bugün eklenemeyebilir dedi yetkili. Eklensin de siparişi geçelim artık. :slight_smile:

4 Beğeni

Ben alfakitap.com üzerinden alacağım, indirim vb için uğraşmayacağım, sorunsuz, temiz ciltler gelsin.

5 Beğeni

Bende kendi sitelerinden alacağım. Clive Barker sevindirdi. :smiling_face_with_three_hearts:

5 Beğeni

18 Beğeni

Sakın bulaşma zaten D&R’a az önce değişim gönderdim ciltli kitabı bile hasarlı göndermeyi başarıyorlar.

1 Beğeni

Alfa; PKD, Lem, Robin Hobb, Clive Barker derken gönlümüzde taht kuruyor. :blush:

Sırada kitapları beklemek var. :grin:

16 Beğeni

Eylül ayında sormuştum GYO için aynı cevabı vermişlerdi ne özel çalışması bu böyle kaç aydır çıkmadı.