Yeni Kitap Haberleri

Bundan sonra fasikül basmanın pek anlamı yok bence. Son sayı Aralıkta çıkacak zaten. Gerçi hikaye de pek bir şeye benzemiyor. Toparlayabilecekler mi diye merak ediyorum. Şu an Kingdom Come’ın vasat bir versiyonu gibi.

Fasikül halinde çıkaracaklarını söylemişlerdi, hızlı hızlı çıkarırlar diye düşünüyorum. Hikâye konusunda bir şey diyemeyeceğim :slight_smile:

1 Beğeni

Demişlerdir ama JBC sonuçta Kasım ayına V For Vendetta (5 Kasıma) çıkaracağını söyleyip 2 sene sonra basan firma. Daha böyle çok örneği var. Cilt hem daha ucuz hem de daha az zahmetli olcağından bence cilt basıcaklar. Belli de olmaz ama.

1 Beğeni

Fasikülleri toplamak yerine mümkünse cilt almayı tercih ederim. Son fasikül Aralıkta çıkıyorsa, cilt olarak basılırsa, gelmesi en iyi ihtimalle 6-7 ayı bulur.

1 Beğeni

Beyaz Şövalye’ye yapacakları gibi yapacaklardır, fasiküller tamamlandıktan sonra ciltlerler, tabi araya 5-6 ay girer diye düşünüyorum.

Yayınevine Cuma günü ulaştı, yetkililer paylaşım yapmıştı şahsi hesaplarında. Şu an satışa açılmadı kitaplar, Pazartesi sitelerinde satışa açılacağı duyumunu aldım bekliyoruz. :slight_smile:

4 Beğeni

Bu nedir yaa!!!

Böyle iş yapsınlar, kaç para isterse istesinler. Mükemmel.

3 Beğeni

Hocam yavaş, cüzdanları yakacaksın. :smiley:

3 Beğeni

Öyle yook… Adamlar yapmış neyse verecez :smile:

1 Beğeni

Baskı diğer Alfa ciltli baskılar ile aynı, muhtemelen kapaklar Alfa’nın yapışkan bir doku hissiyatı veren kapaklarından, kitabı düşürmeye gelmez. HAY ciltliler kadar saglam değil bu ciltler, kitabın ebatları 12x20 galiba.

2 Beğeni

William Hope Hodgson - Metruk Gemi

2 Beğeni

Detaylı resimler bekliyorum H.P.L den :slightly_smiling_face:

Puntoları nasıl , kağıt kalitesi nasıl .

Shirley Jackson sevenler için… :heart_eyes: Yeni yılın ilk aylarında bayram edeceğiz gibi. :blush:

Ekleme: Ben sarı bir kapağı var çok seviyorum. Fuarda sordum ama kapak o değilmiş. Belki fikir değişebilir ama Shirley için belli bir standartları var. Muhtemelen ona uyacaktır. :slight_smile:

14 Beğeni

Özel baskı geliyormuş;

27 Beğeni

Sanırım kalitesi yeni ciltli baskıları gibi olacak. :heart_eyes: İnşallah öyle olur çünkü ben öteki özel baskıyı beğenmemiştim. :sweat_smile:

1 Beğeni

Yayınevi resmi hesaptan bol görselli bir paylaşım yapar zaten, bizde kontrol ederiz. :blush:

2 Beğeni

Yalnız inanılmaz bir satış politikası uyguluyorlar. Orwell’in hakları bittikten sonra diğer yayınevleri bassa bile bu baskılarla yarışmaları çok zor.

4 Beğeni

Tam da bu nedenle harika baskılar yapıyorlar, akıllıca. Farklı baskı, edisyon okur olarak her türlü işimize geliyor.

Yalnız telif bitince Orwell basmak için yayınevi kuranlar olur yine. :joy:

4 Beğeni

O zaman özel baskı olmaz ciltli baskı olur. :slight_smile: Gerçi bazı yayınevleri mukavva sert kapak yapınca özel baskı diye satışa çıkarıyor. :slight_smile: Can’ın yeni ciltli baskıları kalitesini onlarla kıyaslayınca çok çok özel baskı sayılır.

4 Beğeni

Hadi hayırlı uğurlu olsun… :slight_smile:

com

23 Beğeni