Yeni Kitap Haberleri

Tam ben atıyordum hocam önce davrandınız :sweat_smile:. Yılbaşı indirimi beklenir sanki.

2 Beğeni

Ben aslında Tolstoy Savaş ve Barış ciltli baskıyı bekliyorum, satışa çıkmışsa alayım diye baktım Lovecraft satıştaymış. :slight_smile:

3 Beğeni

giphy

11 Beğeni

70 olan üzdü… Yüzde 45 bekleyeceğim ya da yüzde 40 filan.

Benim bahsettiğim kağıt kalitesiydi. Ben 1984’ün kağıt kalitesini sevemedim. Kapak kalitesi de iyi değildi. Seçtikleri kumaş sorunluydu bana göre. :slight_smile:

3 Beğeni

İki kitap da ciltli gelmeyecek miydi?
Bütün Hikayeleri ciltsiz görünüyor. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

1 Beğeni

Sade kapak olmuş. Harika. Beğendim vallahi. :heart_eyes: Hayalimdeki yakışıklı baskı olmuş. Benden 10 puan.

Bugün haber üstüne haber…

9 Beğeni

1026 sayfa 100 TL
598 sayfa 70 TL

Normal fiyatlar değil bunlar kabul ediyorum ama ülke koşulları içerisinde kitap fiyatları bu sayfa, bu baskı ile bu aralıklarda.

Yanlış giriş yapılmış, iki kitap da sert kapak.

@fox bana göre Taht Oyunları özel baskısı iyi değildi, mukavva kapak, çizilen, yamulan cilt iyi değil, üzerinde kitap ve yazar adı yazan kağıt bant yerine cilt üzerine baskı olsa iyi olurdu. Bu baskıda ona benzemesin

8 Beğeni

Şimdi bu tek seferlik özel baskı mı yoksa sert kapaklı baskı mı acaba?

1 Beğeni

Alfa’nın ciltlilerde kullandığı kaplama biraz sorunlu. Soyulabiliyor. Bu yüzden tedirgin oluyorum. Böyle garip yapışkan bir dokusu var. Fiyat uçuk kaçık değil. Yüzde 40-45 indirimle makul bile denilebilir. Biraz bekleyeceğim ben. :slight_smile:

5 Beğeni

Sınırlı sayıda basmaları bir miktar üzdü…

Lovecraft biraz pahalı olmuş .Aralık ayındayız zaten .mutlaka uygun indirimler(yılbaşı için) gelecektir.

1 Beğeni

O dokuyu ben de sevmiyorum, yapışkan hissi ve kapağa toz yapışıyor, çok hafif nemli bezle siliyorum. Bu doku olmayan ciltli baskılarında ise (örnek Karışıklık) o soyulma olayı gerçekleşmeye başladı :slight_smile:

HP Lovecaraft, Tolstoy gibi kitapların baskıları Wilhelm Meister’in Çıraklık Yılları kitabı gibi bez cilt ve benzer kapakla basıyor olsalardı muhteşem olurdu

1 Beğeni

Ooo ne haberler ne haberler. Bu kitaplar baskıdan geldi mi acaba? Şimdi gitsem Alfa da var mıdır? Yoldayım da :smile:

1 Beğeni

Yapışkan olanları yanyana uzun süre tutmak da riskli. Birbirine yapışıp kalkabiliyor. Benim başıma bir kez geldi araya bir kağıt koymanı tavsiye ederim.

1 Beğeni

Yapışkan gibi olanları ben de tam sevemedim ama kötü de sayılmaz :smile: şömizli yerine tercihimdir.

Gitmişken Tolstoy Savaş ve Barış ciltli baskıyı bekleye bekleye yorulan bir arkadaş var, artık satışa çıkarın diye benim adıma rica eder misin?

Tabi. Eylem de yapayım mı :smile:

1 Beğeni

Nejat Uygur’un dediği gibi " Olaylara karışma" :slight_smile:

Alfa ya yeni başlıyorum, sert bir başlangıç iyidir diye düşnmüştm :smile:

Adamlar o kadar iyi ki başka sebep bulamıyorum kızacak :smile:

1 Beğeni

Hayvan Çiftliği’nin etiket fiyatı 150 TL’ymiş. :triumph:

https://www.kitapsec.com/Products/Hayvan-Ciftligi-Kutulu-Ozel-Baski-George-Orwell-Can-Yayinlari-398432.html

2 Beğeni