Yeni Kitap Haberleri

Burada kitap içeriği hakkında birkaç örnek resim var.

“Can Yayınları özel ahşap kutusu, saman dokusuna sahip şömizi” ilginç bir edisyon olmuş.

2 Beğeni

150 TL’yi okuyunca şaka sandım ama gerçekmiş çok şişirmişler fiyatı ya

Ahşap kutu, cilt, şömiz filan derken biraz fiyat şişmiş. İndirimli halde 105 TL biraz daha makul gibi.

Orwell telifi bitmeden son bir vurgun yapalım gibi olmuş. :slight_smile:

3 Beğeni

Bu arada Hayvan Çiftliği özel baskısı 15 bin adet basılmış

7 Beğeni

Tek baskı mı olacak bu da?

2 Beğeni

Hayvan çiftliği tam bir eleştirisel fiyat olmuş. Kapitalizm… İlgilenmiyorum şahsen. 50tl anca.

3 Beğeni
  1. baskı diye geçmişler ama. Onu bilmiyorum malesef.
1 Beğeni

Her şeyi anladım da seramik sanatçısı ne yaptı acaba?

1 Beğeni

Kitabın görsellerinde kullanılan kil hayvanları yapmış sanırsam.

3 Beğeni

Belki video ve kitap fotoğraflarındaki yumurtalar seramiktir. :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Epsilon’un İnstagram gönderisinde kan gövdeyi götürüyor :slightly_smiling_face:

https://www.instagram.com/p/B5kVIYYJbRq/?igshid=tigrwqqrvbg7

1 Beğeni

1984’e kıyasla Hayvan Çiftiği’ni daha çok severim. Bu yüzden önceki ciltliyi almamış buna niyet etmiştim ama fiyat çok uçuk geldi. Sanırım almayacağım.

Düzenleme: Yalnız çok güzel olmuş, iyi bir kampanyayla… :smiley:

2 Beğeni

Yorumların birazını okudum bende genelde karton kapağı aldık bunu niye bastınız diyorlar. Kapağı da aşırı abartmıyorlar mı bana mı öyle geliyor ? Targeryan sembolünü ciltli kapağa basmışlar sadece :hanci: :hanci:

Bu Hayvan Çiftliği özel baskı olmaktan çıkmış aslında. İş biraz da konsol oyunlarının yanında figürlerle birlikte satılan deluxe edition’lara dönmüş. Bilmiyorum 1984 güzel olmuştu ama şimdi bakınca kitabı sanki olması gereken formdan çıkartarak süslemek, saman koymak filan , bilemedim ya düşünmem lazım sanki biraz daha.

2 Beğeni

Goygoy yapanların hemen hepsi edebiyatın ve yayıncılığın tümörü olan “bookstagram / booktuber” hesapları. İnsanlar kızmakta bence çok haklılar.

9 Beğeni

konusunda sana katılıyorum.

ilk baskı 15 bin satar mı düşünürken Orwell’in satış rakamlarına baktım. 1984 muhtemelen kırmızı/siyah 50 bin civarı satmış. Bu baskı da 20-25 bin satar.

3 Beğeni

Çok doğru bir tanım.

3 Beğeni

1984 baskısını ben oldukça beğenmiştim.Ötüken 230 tlye Bozkurtlar basmıştı lakin Can’ın 70 tlye çıkardığı 1984’ü ondan daha iyiydi,Can işi iyi biliyor bu konuda hakkını vermek gerek özellikle son çıkardığı şömizli kitaplarla.
Lakin aklıma takılan 240 sayfa için biraz fazla olduğu belki 70-80 ehh denirdi ama 100-105 tl bu kalınlık için bana biraz fazla geldi…Alacak mıyım? Elbette :sweat_smile: Ama ucuz olmasını isterdim.Ateş ve Kan’ın ciltli fiyatını merak ediyorum,Lovecraft’da ise yukarıda denildiği gibi yılbaşı indirimlerini beklemek daha makul olacak gibi.

2 Beğeni

O zaman bunu da beğenirsin. Hikaye şu ana kadar tam senlik gidiyor :slight_smile:

@alper bu özel baskıysa sonra yapılacak ciltli baskı nasıl olacak. Nasıl özel baskı anlamadım yani :thinking: Bildiğin ciltli taht oyunları baskısının siyahı :joy:

resim

3 Beğeni