Yeni Kitap Haberleri

Muhtemelen öyle görünüyor. Ama net bir bilgim yok.

Seri hakkında bilgim yok malesef. Yayınevine sormak lazım.

2 Beğeni

Uzun süredir Dex basmıyor mu zaten? 3 sene önce de yine bir Star Wars kitabı basmışlardı.

Alacak arkadaşlara bir uyarıda bulunmak istiyorum. Dex’in daha önceden bastığı Star Wars kitaplarının baskı kalitesi çok dandikti. Peçete gibi kağıda basmışlardı. İncelemeden önce satın almayın isterseniz.

2 Beğeni

Zaten doğan egmont un hemen hemen tüm kitapları öyle.

Evet ben de zaten daha önce Dex 1 adet basmıştı diye yazdım. Ve evet o kitabın baskı kalitesi çok kötüydü

Dex dört tane Star Wars kitabı bastı daha önce.

1 Beğeni

28 Beğeni

Gitti yine paracıklar.

1 Beğeni

Ben sadece Kan Bağı’nı görmüştüm. İyi oldu söylediğiniz. Ama Karanlık Mürit piyasada bulunmuyor

Kapak güzel olmuş ama eski kapak da ayrı güzeldi.

@Xerhias keşke eski kapakla bassalardı

2 Beğeni

Eski kapak benim için efsane kategorisinde.

@Blackheart eski kapaklı baskılar bitmiş miydi? Öyleyse yazık olmuş. Ama bitmediyse ve diğer siyah baskılı Tolkien’lere uyumlu olsun diye bastılarsa bir şey diyemem.

2 Beğeni

Beren ve Luthien tarzında bir kapak beklerdim :thinking:

3 Beğeni

1 Beğeni

Dilemma 3. yayınevine geçmiş, hayırlı olsun.

1 Beğeni

Yine bir seri başlıyor.

6 Beğeni

3 Beğeni

eski kapağı tekrar basma yada ciltli baskı planlarında yokmuş sordum ben bilginize :slight_smile:

1 Beğeni

Devamı gelmeyecek yeni bir seri daha. İthaki yine tam performansında.

4 Beğeni

@Xerhias eski kapaklı baskılar tükendi diye biliyorum. Evet diğer siyah kapaklarla uyumlu olsun diye bu şekilde basılmış.

@kaankarakas, eski kapakları tekrar basma veya ciltli basım planları yoksa mecburen siyah kapaklı olanları alacağız… bilgilendirme için teşekkürler

2 Beğeni

Şu ithaki adamı kanser eder… Tamam anladık ülkede f/BK basan sayılı yayınevlerindensiniz tamam anladık bookstagramlar tarafından pohpohlanıyorsunuz tamam anladık da yeter artık bana yeni seri demeyin.

4 Beğeni

Bu seri ilk defa Aslı Hanım forumda sorduğunda çat diye bilmiştim. O kadar merakla bekliyordum ki anlatamam. Çevirisinin bitmesini 33 gözle bekledim. Eğer sağlık sıhhat gibi bir aksilik olmazsa da 2020 içinde veya 2021 ilk aylarda tamamlanmış olur. Benim için mükemmel sevindirici bir haber oldu. Goodreads’ta ilk gördüğüm günden beri kafamda yer ediyor. Orijinal kapakla yayınlanırsa bir de keyfime diyecek olmaz. Son birkaç senedir en çok oylanan, okunan, liste başı olan bir seri. Üçüncü kitabı da bu sene içinde geldi zaten.

3 Beğeni