Yeni Kitap Haberleri

Biraz kafa dağıtırız. Müsait olursak tabii o tarihte.(Cüzdanları ateşe verip Tudem’e yatırım yapıp batarız bir güzel) :buyucu:

1 Beğeni

Tamam :slight_smile: Panama’da bakarken Golem ve Cin diye bir kitap daha buldum, güzel ilgimi çeken konuları olan kitaplar basıyorlar bu ara, Tudem’den bu sefer o üçlemeyi alırız :slight_smile:

2 Beğeni

Golem ve Cin benim de listemde var. Evet, o üçlemeyi ve Süpürgeli şeyler vardı ya onları da almak istiyorum ben. Panama’dan da alacaklarım var. :blush: Listeyi hazırlamaya başlayayım. Bu sefer unutmayacağım. :joy: Bu arada ben “Kanlı bir kış gecesi” kitabını okudum. Söylememiş olabilirim. :thinking:

3 Beğeni

Golem ve Cin’i öneririm.

2 Beğeni

İskender Pala’nın kurgulama sanatını ve dilini çok beğeniyorum. Yeni kitabında ise Göbeklitepe’den bahsetmesi beni 2 kat daha heyecanlandırdı.

1 Beğeni

Kanlı Bir Kış Gecesi’ni söylemedin, ama yorumunu sanki ben okumuştum. Okunabilir ama çok süper değil şeklindeydi sanırım. Başkasına ait okuduğum bir yorumda olabilir :slight_smile:

Bu sefer ben de liste yapacağım :slight_smile:

1 Beğeni

Yorum yazdım mı unuttum vallahi. :thinking: Ama her kim öyle demişse ben de katılıyorum. :slight_smile: Listeyi unutma da. :buyucu:

1 Beğeni

Aw, yiss!!

witcher-3

24 Beğeni

Bir kez daha bravo Pegasus’a…

5 Beğeni

Son kitabı bekliyoruz ki hepsini birden alalım bakalım :heart_eyes:

1 Beğeni

-M. Gelsin okuyalım. Özledik yav.

Joe Abercrombie yine yok :sob:

4 Beğeni

Ted Chiang bekleyenlere…

18 Beğeni

Ciltli yazan witcher çizgi roman mı?jbc yayınlarında sanıyordum haklarının.

1 Beğeni

Gerçek gündem bu değil mi :astonished:

@mit bi’ dur allasen, zaten ortalık karışık

Özet

:joy:

3 Beğeni

@mit’in çevirisini yaptığı WİTCHER EVRENİ adlı kitap.
Bir süredir hazırdı çıkartıyorlar. Çizgi roman değil.

5 Beğeni

Şu konuyu her açışta bir umut Stanislaw Lem kitaplarının duyurusu yapılmıştır diye heyecanlanarak açıyorum sonuç yine hüsran.

1 Beğeni

Ahahahahahaha :joy: :joy:

Çizgi roman değil, başvuru kitabı. Şu kitap yani.

4 Beğeni

Bir umut Pegasus’tan witcher karton kapakları alıyor almama rağmen ciltli baskıları da bekliyorum, belki tek baskıda olsa bir ara yaparlar diye umut ediyorum.

5 Beğeni

Bu son kitap mı şimdi Witcher evreninde? Vallahi kafam bulamaç oldu. Son kitabı bekliyorum ama son kitap hangisi bilmiyorum. Bu son kitapsa gitti 300 tl.

2 Beğeni