Yeni Kitap Haberleri

Çok iyi olmuş,işte bu alınabilir :man_dancing:

2 Beğeni

Kasımın sonundan beri çıkacak. Halen çıkaramadılar. En son bir ay önce yazdığımda Ocak ayının başında basılacak demişlerdi.

İş Kültür’ün HAY Klasikleri dâhilinde şu anda İki Şehrin Hikâyesi’ni hazırladığını öğrenen Dickens fanatiği ben:

giphy

23 Beğeni

Kitap çıkalı birkaç ay olmuş. Paylaşıldı mı emin olamadım, paylaşayım dedim.

6 Beğeni

Dex mi almış? Oy… İçime bir “daş” oturdu. :grimacing:

9 Beğeni

Evreni pozitif yüklü iyonla mı yıkasak? Kötünün iyisi diye bir şey var mesela bu o duruma örnek. Dex ciltli filan basıyor belki öyle yapar. Çeviriyle alakalı konuşmayı reddediyorum. :zipper_mouth_face:

Brandonzedeler olarak hepimize şu güzide parçayı armağan ediyorum.

3 Beğeni

Bu nasıl iş şimdi ya ? :thinking:

Steelheart serisi gibi basarlarsa çok üzülürüz…

1 Beğeni

Yediye çeyrek kala da Edgedancer mıydı ne, onu aldı mı tamamdır. Patates gibi hayat, mis.

@GkiraraJ Yoo, ben üzülmem. Demin mesela haberi görünce üzülmedim. Üzülme eşiğim sınıra dayanmış. Üzülemiyorum. :smiley:

4 Beğeni

Can çocuk ya da doğan egmont dururken Dex de ne bileyim :face_with_monocle:

Eser belli oldu mu? Tam beklediğim gibi. Büyük Umutlar ve Oliver Twist de yakındır.

3 Beğeni

İki yayınevi de Doğan Kitap’ın alt markası olması lazım.

İroniyi anlamayan nesle aşina değiliz :frowning:

2 Beğeni

:scream: Şimdi fark ettim. :joy:
Dex’i niye gömüyorsunuz? Sadece Steelheart’ı okumama rağmen bir sıkıntıya rastlamamıştım. Ritmatist de aynı şekilde, onda da herhangi bir soruna rastlamadım.

2 Beğeni

Umarım ciltli basarlar, umarım ciltli basarlar… Olan olmuş “önce hangisi” diye soruyorlarsa her halükarda basacaklar, o zaman oylar yerine ulaşsın

3 Beğeni

Kitap çok kalın olmadığı sürece ciltli basmasalar da olur ama sayfaları gazete kağıdından basmasınlar. Dex boykotum var ama Brandon için bozacağız napalım.

2 Beğeni

Steelheart’tan sonra başka yayınevinden çıkmasını bekleyen var mıydı gerçekten? :slight_smile:

Biri DEX’e söylesin, bana ulaşsınlar :stuck_out_tongue: Akılçelen de ulaşsın, hepsi ulaşsın! Sevdiğimiz bütün serilerin çevirisini düzeltmeye talibim. Makul bir ücret karşılığında tabiiğğğğ :grimacing:

23 Beğeni

Anlamadımki ben şimdi artık BS kitaplarını dexten mı bekleyeceğiz. Çok cahil kaldım aydınlatır mısınız? :flushed:

1 Beğeni

Ne kadar kötü çıkarabilirler ki?(The bomb has been planted)
Neyse ben sadece Steelheart okudum Dex’ten o yüzden çok kötü tecrübem yok bu konuda, yani inşallah batırmazlar. Dex’in nasıl iş yaptığını bilmiyorum ama bitmemiş seriye başlamalarını pek istemem, 4. kitap için biraz bekletebilir Sanderson. Gerçi yavaş yavaş basarsalar Sanderson’a da yetişebilirler belli olmaz.

1 Beğeni

Hayır Skyward ı almışlar.

1 Beğeni

%62 öne geçmişiz ne oldu oldu madem almışlar yüklenelim çabuk bassınlar :slight_smile:

3 Beğeni