Yeni Kitap Haberleri

Lem leri ikişer ikişer verseler ne güzel olur :stuck_out_tongue:

Ben böyle sevinemedim. Tamam geldi ama daha ikinci ve üçüncü kitapları edinip okumam gerek ve hiçbir yerde düzgün doğan indirimi yok :sob: Ölme eşeğim ölme, onlardan önce Lem edinmek daha kolay olacak.

Lem ler toplu eser olmayacak mıydı yanlış mı hatırlıyorum?

Toplu eserden kastınız ciltli özel baskı mı acaba? Öyle olacağını düşünmüyorum ben.

Evet PKD gibi, Lovecraft Gibi demek istiyorum. Bir yerden aklımda öyle kalmış ama yanlış kalmış demek ki.

1 Beğeni

Ben hiç öyle bir şey okumadım da duymadım da. Sanırım temenniniz o yönde. :smiley:

1 Beğeni

Ada, Cesur Yeni Dünyaya Yolculuk gibi İthaki Modern’de yer alacak gibi hissettim :thinking:

6 Beğeni

Yıldızlardan Dönüş’ün çevirmeni Balaban Cerit. İletişim baskısı olanın çevirmeni ise Sevil Cerit. Aradaki bağlantı ne acaba?
Yoksa Sevil Cerit’in çevirisini Balaban Cerit olarak mı kullanacaklar?

1 Beğeni

ne zaman çıkacak ozaman

Bilimkurgu Kulübü Yazarlarından bir kitap daha.

Bu da çocukluktan beri şarkılarının hepsini ezbere bildiğim Mustafa Sandal’ın kitabı. İlerleyen günlerde alıp okumayı düşünüyorum.

2 Beğeni

Kitaba adını veren şarkıyı çok severim.

1 Beğeni

Beni Ağlatma şarkısı efsanedir zaten. :slight_smile:

2 Beğeni

Keşke bütün ünlüler kitap yazmaya kalkışmasa :sleepy:

1 Beğeni

Ben de aynı düşüncedeyim fakat çok örnek aldığım ve sevdiğim bir sanatçı olduğu için kitabı da merak etmiyor değilim. :slight_smile:

2 Beğeni

Resimli Harry Potter ve Ateş Kadehi’nin çıkış tarihini sordum;

Merhaba, kitabımız yurtdışı onayında şu an. Önümüzdeki ay içerisinde raflarda olmasını bekliyoruz. İlginiz için teşekkürler

5 Beğeni

Tamam o zaman :slight_smile:

Söylediğiniz iyi oldu

Elbette, benim de sevdiğim bir şarkıcı veya edebiyat dünyasından olmayan ama takip ettiğim biri kitap yazsa ben de merak ederdim :smile:

1 Beğeni

Kapak resmini bekliyorlarmış. Yersen…

3 Beğeni