Yeni Kitap Haberleri

Destanlar Çağının devamı gelecek diye biliyorum ben. Onaylatmak lazım ama, yanlış hatırlıyor olabilirim.

Lafta Kasım’da Kadim Kanunlar serisi tamamlanıyordu.

1 Beğeni

Zaman çarkı 13 için gitmeden bir şeyler söylemişler miydi ?:thinking:

Vizyonsuzluktan dolayı çok büyük bir yayınevi gibi seri üzerine seriye başladılar. Şimdi de altından kalkamıyorlar. Millet 3 senedir Dune bekliyor.

8 Beğeni

Buralarda bir yerlerde son Witcher kitabı için Ocakta çıkacak dediyseler, kesin Ocağın sonunda 29unda falan gelir demişlerdi. O zaman gülmüştüm meğer doğru imiş.

1 Beğeni

resim

Dex’in bu seriyi devam ettireceğini sanmadığım için hiç takip etmedim ama toplamda 8 kitap olmuş.

9 Beğeni

Bu serilerin çoğunun devamı gelecek zaten, paşa gönülleri ister de seriye daha başlamazlarsa, tekil kitaplar çıkarmazlarsa. Bilimkurgu Klasikleri desen oradaki seri kitaplar sittin sene bitmez. Dune biterse öpüp başa koymak lazım. Herhangi bir seri devam kitabı çıkana kadar boykotuma devam ediyorum.

6 Beğeni

Dex’in korku klasikleri gerçekten çok güzel,şahsen bunu da kitaplığıma ekleyeceğim umarım devam ederler

2 Beğeni

Emin değilim ama bu paylaşımı görünce İthaki, Wool serisinin telifini mi aldı acaba diye düşündüm, yanlış bilgiyse kusura bakmayın. :upside_down_face:

4 Beğeni

Yanlışınız yok, doğrudur İthaki basacak. Hatta forumda da muhabbeti geçti.

2 Beğeni

Aa süper, ben de Monokl’dan alayım diyordum, bekleyeyim madem. Ben görmemiştim konuyu, teşekkürler :raised_hands:t3:

Hatta kitabın yazarı(yanlış hatırlamıyorsam) seri için ‘gördüğüm en iyi kapaklar’ olacak, diyordu İthaki baskıları için. Kapaklar göründü mü bilmiyorum ama.
Edit:

Kitaplar arası çok beklemezsiniz umarım. Malum İthaki …

2 Beğeni

Umarım, en azından ilk kitap bari çabuk çıksa :sweat_smile:

Monokl’un kapaklarını da çok beğenmiştim ama bunlar gerçekten efsane olmuş :star_struck:

Zaten yakın geçmişte türkçede çıkan kitaplara yönelmelerini anlamlı bulmuyorum baskıları tükendi mi takip etmedim. İthaki “sayesinde” serilerden mahrum kalmıyoruz gibi gözükse de garanti satışı olmayanlar yarım kalıyor. Bu da daha önce satan ve garanti bir seri herhalde gözlerinde.

3 Beğeni

Aslında haklısınız, daha önce başlayıp bıraktıkları serileri tamamlasalar daha iyi olurdu.

11 Beğeni

Bende serinin Monokl baskısı var ve basımı falan çok kaliteli. Ayrıca Alican serinin çevirisinin çok başarılı olduğu için değişmeyeceğini söylemişti. Yani bence İthaki’nin son zamanlardaki başarısızlıkları düşünülürse sadece kapak için İthaki beklenmemeli diye düşünüyorum kaldı ki Monokl kapakları da gayet başarılı.

11 Beğeni

Çok şeyapmamak lazım. İlk kitaptan sonra tamamlanması için kim bilir kaç ay bekleriz

2 Beğeni

Zehirli ok. Yine dizisi çekilen bir seriyi basacaklar. Bu da demek oluyor ki bu serinin tamamlanması seneler sürer.

1 Beğeni