Yeni Kitap Haberleri

10 Beğeni

Kitap kapakları cidden efsane olmuş umarım en yakın zamanda çıkar :star_struck:

Hasan Ali Yücel yenileri;

resim

Türk Klasikleri yeni kitap;

resim

İş Bankası Biyografi serisi tekrar baskıları;

resim

28 Beğeni

Aaa skandal :smiley:

2 Beğeni

Churchill da gelirse süper olur. :slight_smile:

3 Beğeni

Bende Monokl baskılarını okudum. Çeviri, editörlük ve kitap kalitesi olarak çok başarılı bulmuştum. Tavsiye edebileceğim bir seri, okumak isteyen beklemesin derim bende.

3 Beğeni

Stuart Mill lazım bana da.

1 Beğeni

31 Ocak’ta geliyorlar :slightly_smiling_face:

18 Beğeni

Silo çok güzel duruyor .

2 Beğeni

Bu ay yine batacaz belli oldu. :joy: :joy:

2 Beğeni

Erken geliyor :partying_face::partying_face::partying_face:

32 Beğeni

Haber güzel kapağı beğenmedim :sinir:

@narpal ben siyah kapak çıkarmalarını bekliyordum. Set olarak aynı kapatan devam etmesi için.

1 Beğeni

Hurin’in Çocukları’nı da buna benzer bir kapakla çıkarsalardı keşke.

@JrThoth aynı anda birimiz beğenmiş diğerimiz beğenmemiş kapağı.

@JrThoth set olayını bilmiyordum, ben yeni almaya başladım. Beren ile luthien kapağıyla uyumlu geldi gözüme.

3 Beğeni

Kapak guzelde yaptıkları şey güzel değil. Bu kapak ise gerçekten küfür ederim yani dertleri ne bunların? Yarısı siyah yarısı beyaz, yarısı renkli.

5 Beğeni

Hurin’in Çocukları eski kapak var bende. Beren ve Luhien de var. Biri uzun diğeri kısa ama olsundu. En azından setimsi duracak. :smiley:

5 Beğeni

Vaiz 2. Cilt çıkalı 1800 sene olmuş, Blizzard’ın çıkışına da 18200 sene var. Çabuk geçer :sweat_smile:

Bende öyle düşünüyorum. İlk önce bu kapakları sonrasında siyah kapakları çıkartmaları için anlaşma mı var acaba. Öyleyse siyahları için 2 yıl bekleriz gibi

Monokl neden Silo’nun haklarını devretmiş ki acaba? İthaki’den görünce çok şaşırdım hiç haberim yoktu.
Ben de serinin Monokl baskıları var ama bir türlü başlayamadım :frowning:

Her sene 1 sayı ile Blizzard takip edilmez, Bu sayı itibariyle okumasam da olur.

1 Beğeni

Silo’yu bekliyordum iyi oldu bu.