Yeni Kitap Haberleri

Serhat durur mu yapıştırmış konuyu.

9 Beğeni

Klasik kitap basan yayın evleri hepsini tek renk yapmakı bence dizeceksin kitaplığa bir raf inci gibi duracak.Ne o öyle hepsi ayrı telden hiç sevmemiştim.Beyaz kapağa dönmelerine acayip sevindim.Dünya klasikleri için hafif grimsi bi renk yapmışlardı o da güzel olmuştu aslında.

1 Beğeni

Büyük ihtimal Simyacı Özel Baskı kitabı gibi özel bir baskıyla gelecek.

1 Beğeni

Bu şeker portakalı gibi 11cm çıkarsa eyvah eyvah. Elimin içinde o kitap kaybolur bide 500 sayfa o nasıl bir mantık cep boy basmak.

2 Beğeni

Sanmıyorum öyle çıkacağını. Simyacı özel baskısı gibi büyük boy çıkar.

1 Beğeni

1984’ün normal halini okuyup anlayan var mı ki de özelini basıyorlar acaba? Hani bu kadar tutulan bir kitap ise realite ortada yani.

1 Beğeni

Şunun fiyatının neden bu kadar olduğu hakkında bilgisi olan var mı ?

1 Beğeni

Bir yanlışlık olsa gerek

1 Beğeni

Ben yıllar önce okumuş ve sevmiştim. Fiyatı uygun seviyelerde olursa ciltli baskısını alıp tekrardan okurum.
Sonuçta her baskısı en az 50.000 adet olan bir kitaptan bahsediyoruz. Ciltlisini çıkarmak için geç bile kaldılar.

1 Beğeni

d&r ve İdefix’ten baktım aynı fiyatı.

1 Beğeni

Pegasus’u görünce durur mu DK yapıştırmış cevabı :smiley:

2 Beğeni

kitapseçte 2 ayrı fiyat var. Birinde 18yıl baskısı diyor diğerinde ise resimli özel baskı diyor. Sapıtmışlar bence.

2 Beğeni

Mephisto’da ciltliyi sordum ama yokmuş. “İçerikleri aynı mı peki” diye sordum aynı dediler.

1 Beğeni

Yok ya bir kaç siteye de baktım en baba 50tl 18.yıl özel baskı olanı. Babil, okuoku vs bir kaç siteye bak almak istersen. Ayriyetten ciltli olunca 10 katı fiyatmı artarmış. Sövdürecekler akşam akşam.

2 Beğeni

yok onları biliyorum ince kapak versiyonu o. Pahalı olan ciltli versiyonu. ama aradaki bu fiyat farkı saçma geldi. Ciltlinin fiyatı hadi olsun olsun iki katı olsun beş katı yapmak nasıl bir kafa.

1 Beğeni

Abi böyle üçkağıtçılar görünce uzak duracan almayacan. Kardeşim hem Türk yazarsın hemde bu fiyat nedir yaw. Milleti keriz sandılar heralde.

2 Beğeni

Büyük boy bir kitap. 21 x 28,5 santim ebatlarında. Muhtemelen kuşe (parlak beyaz) kâğıttır bir de. E bir de resimli… Yine de ÇOK pahalı.

İşte bunları gördükçe iyi ki Pegasus World Of The Witcher’ı bekletiyor diyorum. Bu dönemde bu tür ekstrem kitaplar basmak fiyatların zirve yapmasına neden oluyor.

Edit: Kitabın içi böyleymiş.

5 Beğeni

Valla bende dev gibi Harry Potterlar var renkli kuşe kağıt Ve kaskalın ciltli. :grin: onlar bile 70-80tl bence yayınevi ve yazar kurnazlığa kaçmış.

2 Beğeni

Fiyat da bir yanlışlık olabilir 50 TL civarıydı kitap çıktığında ya da 18. Yıla özel İki farklı basım mı var acaba

1 Beğeni

İki farklı şekilde çıkmış ciltli ve ciltsiz. Ciltli versiyon heralde koleksiyonluk çıkmış ama fiyat çok fazla olmuş. Bu kitabın ilginç yanı ciltli ciltsiz i, büyük boy küçük boy, resimli resimsiz diye habire basmışlar.

1 Beğeni