Yeni Kitap Haberleri

d&r ve İdefix’ten baktım aynı fiyatı.

Pegasus’u görünce durur mu DK yapıştırmış cevabı :smiley:

(Hüseyin gök) #748

kitapseçte 2 ayrı fiyat var. Birinde 18yıl baskısı diyor diğerinde ise resimli özel baskı diyor. Sapıtmışlar bence.

Mephisto’da ciltliyi sordum ama yokmuş. “İçerikleri aynı mı peki” diye sordum aynı dediler.

(Hüseyin gök) #750

Yok ya bir kaç siteye de baktım en baba 50tl 18.yıl özel baskı olanı. Babil, okuoku vs bir kaç siteye bak almak istersen. Ayriyetten ciltli olunca 10 katı fiyatmı artarmış. Sövdürecekler akşam akşam.

yok onları biliyorum ince kapak versiyonu o. Pahalı olan ciltli versiyonu. ama aradaki bu fiyat farkı saçma geldi. Ciltlinin fiyatı hadi olsun olsun iki katı olsun beş katı yapmak nasıl bir kafa.

(Hüseyin gök) #752

Abi böyle üçkağıtçılar görünce uzak duracan almayacan. Kardeşim hem Türk yazarsın hemde bu fiyat nedir yaw. Milleti keriz sandılar heralde.

(M. Ihsan Tatari) #753

Büyük boy bir kitap. 21 x 28,5 santim ebatlarında. Muhtemelen kuşe (parlak beyaz) kâğıttır bir de. E bir de resimli… Yine de ÇOK pahalı.

İşte bunları gördükçe iyi ki Pegasus World Of The Witcher’ı bekletiyor diyorum. Bu dönemde bu tür ekstrem kitaplar basmak fiyatların zirve yapmasına neden oluyor.

Edit: Kitabın içi böyleymiş.

(Hüseyin gök) #754

Valla bende dev gibi Harry Potterlar var renkli kuşe kağıt Ve kaskalın ciltli. :grin: onlar bile 70-80tl bence yayınevi ve yazar kurnazlığa kaçmış.

(Alper) #755

Fiyat da bir yanlışlık olabilir 50 TL civarıydı kitap çıktığında ya da 18. Yıla özel İki farklı basım mı var acaba

(Hüseyin gök) #756

İki farklı şekilde çıkmış ciltli ve ciltsiz. Ciltli versiyon heralde koleksiyonluk çıkmış ama fiyat çok fazla olmuş. Bu kitabın ilginç yanı ciltli ciltsiz i, büyük boy küçük boy, resimli resimsiz diye habire basmışlar.

“3. kitap yayıma hazırlık sürecinde, 4. kitap ise çeviride.” olarak cevap verilmiş instagramda :slight_smile: Sanırım en kısa sürede tamamlayacaklar seriyi :wink:

(Hiçliğin bekçisi…) #759

Genius’un 3. Sezonunda Mary Shelley’in hayatı anlatılacakken Mathilda çok iyi oldu. Ben de dizi başlamadan eserlerini okumak ve kendisini diziyle birlikte daha iyi tanımak istiyordum. Sevdim bu kitabı. :blush:

(Hüseyin gök) #760

Frankenstein dışında yeni bir kitabını görmemiz süper oldu…

(Tansel Diplikaya) #761

Ben de Can yayınlarının bu beyaz kapak tasarımlarını hiç sevmiyorum. :grin: Bütün kitapları birbirinin aynı duruyor. Diğer kapakları daha çok hoşuma gitmişti.

Ayıp artık son 1 senede çıkan üçüncü tür Kinyas ve Kayra bu. Orijinal versiyonuyla 4 oldu. Hepsini anlarım da hepsini aldırıp en pahalıyı en son çıkartmak ve bu fiyata çıkartmak nedir.

(Demet T.) #763

Benim gibi “Denizler Altında Yirmi Bin Fersah” bekleyen varsa buyrun :grinning:

Metis’ten Yüksek Şatodaki Adam geri geliyor. :partying_face::partying_face::partying_face: Heryerinden öpüyorum seni Metis…

(Zeynep) #765

Gün içerisinde aldığım en iyi haber :smiley: