Yeni Kitap Haberleri

“3. kitap yayıma hazırlık sürecinde, 4. kitap ise çeviride.” olarak cevap verilmiş instagramda :slight_smile: Sanırım en kısa sürede tamamlayacaklar seriyi :wink:

https://www.instagram.com/p/Bq-EcnmF63a/

7 Beğeni

15 Beğeni

Genius’un 3. Sezonunda Mary Shelley’in hayatı anlatılacakken Mathilda çok iyi oldu. Ben de dizi başlamadan eserlerini okumak ve kendisini diziyle birlikte daha iyi tanımak istiyordum. Sevdim bu kitabı. :blush:

3 Beğeni

Frankenstein dışında yeni bir kitabını görmemiz süper oldu…

4 Beğeni

Ben de Can yayınlarının bu beyaz kapak tasarımlarını hiç sevmiyorum. :grin: Bütün kitapları birbirinin aynı duruyor. Diğer kapakları daha çok hoşuma gitmişti.

7 Beğeni

Ayıp artık son 1 senede çıkan üçüncü tür Kinyas ve Kayra bu. Orijinal versiyonuyla 4 oldu. Hepsini anlarım da hepsini aldırıp en pahalıyı en son çıkartmak ve bu fiyata çıkartmak nedir.

2 Beğeni

Benim gibi “Denizler Altında Yirmi Bin Fersah” bekleyen varsa buyrun :grinning:

2 Beğeni

Metis’ten Yüksek Şatodaki Adam geri geliyor. :partying_face::partying_face::partying_face: Heryerinden öpüyorum seni Metis…

26 Beğeni

Gün içerisinde aldığım en iyi haber :smiley:

2 Beğeni

Müjdeci olarak ilan edildiniz. :smiley:

3 Beğeni

şeker portakalına ait bulduğum yeni görseller.

4 Beğeni

Asimov geliyor.

15 Beğeni

Allaaahhh tutmayın beni süper haberrr.

4 Beğeni
7 Beğeni

Karanlık Kitap, Asimov, Metis. Başlık hareketlendi :grinning:

4 Beğeni

Bu isaac asimov’un uzay akımları imparatorluğun bir devamımı yoksa vakıfın mı?

1 Beğeni

İmparatorluğun ikinci kitabı.

3 Beğeni

Çok iyi oldu ya imparatorluğu vakıf kadar sevdim. Artık asimovların zamanı gelmişti.

2 Beğeni

Jules Vernelerin devam etmesine sevindim. Ben de 1 hafta önce mesaj atmıştım Charles Dickens basacak mısınız diye ama yanıt alamadım :sleepy:

1 Beğeni

Metis bk serisinden kaç kitabı yeniden basacak çok merak ediyorum ya.