Yeni Kitap Haberleri

Öykü derlemesi. Obama bile öneriyor. :smiley:

2 Beğeni

Olga Tokarczuk - Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerinde - Timaş - 6 Şubat 2020

5 Beğeni

İthaki, Bioshock: Rapture Şehri’ni tekrar basacakmış. Bu arada ben de Elric serisinin ilk kitabının tükendiğini ve sahafların fazla ücret istediğini söyledim, “baskı yenileme planınız var mı” diye sordum, planlarının arasında olduğunu söylediler. Bekleyen arkadaşlar varsa haber vermek istedim. :upside_down_face:

5 Beğeni

Umarım bir önceki baskı gibi ciltli olur.

2 Beğeni

Bir önceki baskının çevirisi çok kötüydü. Bakalım düzeltecekler mi?

Ayrıca arkadaşımın oğluna hediye etmek için zebramoda 60 TL’ye satab bir satıcıya mesaj atmıştım. “Kitabın fiyatı yükselmiş, bu fiyata veremem, son 110 olur” demişti. İnşallah bir an önce çıkar da gözünde patlar bit yavrusunun.

Gerçi ithaki’nin dediği 10 şeyin 9’u yalan 1’i şüpheli. Çok beklentiye girmemek gerek.

6 Beğeni

10 yıllık planları için konuşmalardır. Çok da şeey etmemek lazım.

5 Beğeni

Yok, story olarak paylaşılmış, bence yakında olmasa paylaşmazlardı.

1 Beğeni

14 Beğeni

Lem nerde kaldı yahu

1 Beğeni

Etiket fiyatı 25tl olduğuna göre ciltli çıkmayacak galiba.

2 Beğeni

Yok ilk baskı 25 tl idi. Orayı düzeltirler bu kadar ucuz olmaz.

2 Beğeni

Yeni Manga sayıları

1 Beğeni

Neredeyse 1 yıldır Elric Ruh Hırsızı’nı basacaklarını söylüyorlar ama ortada henüz bir gelişme yok. Umarım en kısa zamanda basılır da meydan fırsatçı sahaflara kalmamış olur

1 Beğeni

Peter Handke tartışmaları yüzünden bu kadının Nobel Ödülü arada kaynadı. Kendi üslubunu oluşturmuş, girift bir kurgulama anlayışına sahip sıradışı bir yazar. Koşucular’ı okudum şimdi Aç Gözünü Artık Yaşamıyorsun kitabını okuyorum. Gündüzün Evi Gecenin Evi kitabının baskısı yok bulamadım. Bu habere müthiş sevindim. Kitabın adı bile heyecanlandırıyor insanı.

4 Beğeni

Artık basılsın da rahat rahat okuyalım, diğer kitapları Kidega’nın %50 indiriminden aldım :sweat_smile:

1 Beğeni

Evet, birinci kitap olmadığı için seriye başlayamıyoruz. Aklıma gelmişken şimdi İthaki’nin instagram sayfasına yazayım :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar fırtına ışığı arşivinin oathbringer adlı kitabının pdfsi yada epub şekli var mı acaba ?

Forumumuzda pdf/epub linkleri paylaşımı yasaktır. Paylaşım yapmak isteyenler özelden iletebilirler.

1 Beğeni

Video bağlantısı paylaşmak yasak mı?

Bence de, ne kadar çok talep olursa, o kadar hızlı işleme alırlar bence :upside_down_face:

1 Beğeni