Yeni Kitap Haberleri

Müjdeci olarak ilan edildiniz. :smiley:

(Hüseyin gök) #768

şeker portakalına ait bulduğum yeni görseller.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #769

Asimov geliyor.

(Serhat) #770

Allaaahhh tutmayın beni süper haberrr.

(Serhat) #771

Karanlık Kitap, Asimov, Metis. Başlık hareketlendi :grinning:

(Hüseyin gök) #773

Bu isaac asimov’un uzay akımları imparatorluğun bir devamımı yoksa vakıfın mı?

(Umut K.) #774

İmparatorluğun ikinci kitabı.

(Hüseyin gök) #775

Çok iyi oldu ya imparatorluğu vakıf kadar sevdim. Artık asimovların zamanı gelmişti.

Jules Vernelerin devam etmesine sevindim. Ben de 1 hafta önce mesaj atmıştım Charles Dickens basacak mısınız diye ama yanıt alamadım :sleepy:

(Arda) #777

Metis bk serisinden kaç kitabı yeniden basacak çok merak ediyorum ya.

(Alper) #778

2014 yılında basacağız demişler.

(Arda) #779

Evet evet bunu hatırlıyorum. Hepsini mi? Kaçını basacaklar onu merak ediyorum dedim.

(Hüseyin gök) #780

en son bu cevabı verdi DK. Yinede alınmaz bu fiyata

Ne diyelim :man_shrugging:

(Emre ) #782

İsteyen istediği fiyata ürünü satabilir? İster alır ister almazsanız böyle altı boş cümlelerle yayınevini rahatsız etme gereği yok bence.

(Hüseyin gök) #783

İsteyen istediği fiyata kitap basarsa kimse kitap okuyamaz ve kimsenin istediğini yapmaya hakkı yok. Eger tüketiciye yönelik bir iş yapıyorsan her zaman ülkedeki insanların kazanç düzeylerine göre fiyat belirlenmeli. Bu özel baskı bir kitap ama benim belirttiğim çok pahalı ve kimse ses çıkarmassa bu kafalarına göre fiyat arttırma olayı iyiçene zıvanadan çıkacak. Bak bakalım yabancı ülkelere ne kadar zenginlik düzeyleri yüksek olsada en ahım şahım bastıkları kitaplar bile kendi ekonomilerine göre en makul şekilde satışa çıkıyor. Tabi bizim toplum alışık tepkisizliğe. :face_with_raised_eyebrow:. Bu paylaştığım linkte ne demek istediğim daha iyi anlaşılır. http://blog.milliyet.com.tr/serbest-piyasa-iyi-de-bir-de-serbest-olsa/Blog/?BlogNo=556524

(Emre ) #784

Çarpıtma yapmışsın. Buna cevap yazamam.

(Samet) #785

Boş konuşuyorsun çarpıtma falan yok Hüseyin in burada fiyatın hesabını sorup tepki göstermesi hakkıdır.

(Selin gökçen) #787

Bence satıcının tüketiciye karşı sorumlulukları vardır ve fiyatı öyle kafasına göre uçuk rakamlara çıkaramaz.Çıkardığı takdirde de tüketicinin bunu sorgulama hakkı doğar.