Yeni Kitap Haberleri

Ben onu Jbc basacak diye biliyorum.

Kim basacak önemli değil yeter ki bassın :smile:

JBC duyurdu, yakındır.

Ben okudum. Vasat geçemeyen bir romandı bence. Mitos karakterlerini ve mistisizmini yansıtamamış kanımca. Keyif almayarak bitirdim.

1 Beğeni

Ben Kirke bende büyük bir hayal kırıklığı oldu. Yazarın anlatım biçimi çok güzel ama anlattığı hikaye bir o kadar sıkıcı geldi bana. Yunan mitolojisine aşıır bir ilgin yoksa okumayabilirsin.

3 Beğeni

Bu konuda kafanızda bir soru işareti olmasın. Yazar kitabın önsözünde de söylüyor, bu seriyi okumak diğer seriler hakkında spoiler yemenize neden olmayacaktır, gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz.
Akhileus’un Şarkısı’nı da merak ettim, Ben Kirke kitabını gerçekten çok severek okumuştum.

1 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni
7 Beğeni

10 Beğeni

:smiley_cat:

4 Beğeni

Serinin en güzel kapaklarından biri.

4 Beğeni

3 Beğeni

Fantastik Edebiyata yeni bir yazar olarak benim de bir katkım olmasını istedim ve sizlere şiddetle tavsiye edeceğim kitap serimin ilk romanı 03 Mart itibarı ile satışa çıktı. Kitapyurdu üzerinden ulaşabilirsiniz.

4 Beğeni

İthaki’nin yenileri, fiyatlar. Henüz satışa açılmamış.

6 Beğeni
5 Beğeni

Hangi site hocam? (20)

Tam “Kitaplar çok pahalandı artık, eskiden 20 liraya aldığımız şeyler bugün 45 lira,” diyeceğim geliyor. Ardından dünya gündemini hatırlayıp susuyorum. En büyük derdimiz bu olsun :slight_smile:

17 Beğeni

Çok söylenmek de fayda etmiyor zaten. Hayırlısı. :slightly_smiling_face:

@Son.of.Yona Kitapyurdu. Satışta olmayanları göster seçeneğini işaretleyince çıkıyor.

4 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Kırmızılar /Vaiz’ler kesin alacaklarım. Yeşiller alsam da aklım kalmasalar. Can yayınlarının kısa klasiklerini de toparlamak istiyorum fakat sıra gelmiyor…

Bu arada kitapyurdu bu perşembe için Koç üniversitesi yayınlarında %50 indirim yapacakmış. Güzel ve özel kitaplar var, araştırma kitapları ilgililerin bakmasını öneririm. Bu indirim yokluğunda oldukça iyi bir alternatif bence.