Yeni Kitap Haberleri

Kesinlikle öyle, Osprey serisi gerçekten etkileyici başladı.

1 Beğeni

Hayır, aynı değil bu vampir aynı zaman da ölümsüzlerin tarihi 2. Kitap oluyor. Tek başına alıp ta ondan sonra bize söylenmeyin :grin::innocent::joy:

Ölümsüzlerin Tarihi’nin devam kitabının çıkmasına sevindim, ne zamandır bekliyordum.

Ölümsüzlerin tarihi’nin eski kapağı bu daha önceden alanlar için.

2 Beğeni

Kapaklar değiştiği için başta anlamamıştım devam kitabı olduğunu.

Bu arada Goodreads’den yanlış mı baktım yoksa seri 12 kitap mı?

Kitabı inceledim ve çok ilgimi çekti. Devam kitapları ne sıklıkta çıkacak acaba? Ortalama olarak bir süre verebilir misiniz?

Kafam karıştı ben ilk kitabı çıktığında alıp çok beğenmiştim ikinci kitap mı çevrildi? :smiley:

Ben de bu yüzden sordum zaten. Yalandan yere alıp okuyup senelerce devamını beklemek istemiyorum. Umarım kalan kitaplar en azından senede bir gelir.

1 Beğeni

Ayı ve Bülbül geliyor :smiling_face_with_three_hearts:

14 Beğeni
7 Beğeni

Merhaba arkadaşlar Vaiz kac kitab olucak?

yine seriye başlıyolar yeter ya

9 diye biliyorum. (20 karakter)

1 Beğeni

Ayı ve Bülbül’ün geleceği bir sene önceden belliydi. Merakla bekleyenlerimiz hatta çeviriden bir parça okumuş olanlarımız var @Agape

5 Beğeni

Okudum ama sor hatırlıyor muyum? :sweat_smile: Okuyalı kaç ay oldu… :slight_smile:

3 Beğeni

Sormam :slight_smile:

Benim sana Londra Nehirlerinde yazdığım spoiler gibi spoiler yazabilirsin diye sormayacağım.

2 Beğeni

Tamam. Kitapta ayı ve bülbül var. :buyucu:

5 Beğeni

Biliyordum, spoiler yazacağını biliyordum.

3 Beğeni

APEX YETİŞKİN KURGU RAMEZ NAAM MERT GÜLGÜN 1 PANAMA YAYINCILIK BASIM YAYIN DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 16.3.2020

kopyala yapıştır bu kadarcık oldu. Ramez Naam sanırsam üçlemenin son kitabı.

yeni modern klasik

GİZLİ BAHÇE(M.KLASİK) YETİŞKİN FRANCES HODGSON BURNETT ALİ OSMAN ÇAKMAKÇI 1 KÜLTÜR YAYINLARI İŞ TÜRK A.Ş. 16.3.2020

EYLÜL(T.EDEBİYATI) YETİŞKİN MEHMET RAUF 1 KÜLTÜR YAYINLARI İŞ TÜRK A.Ş. 16.3.2020

2 Beğeni

5 Beğeni