Yeni Kitap Haberleri

Bu sitede beğenme var ama niye beğenmeme yok ki? Bu cevabınızı sevmedim. Sanki siz yayınlasaydınız ne olurdu sanki?
Aslında mesajı “Ama niye, niye, niye?” diye yanıtlamak istedim sonra hafif sitemle karışık bir cevap yazayım dedim ama ben de @ismail gibi kitapların Pegasus tarafından yayınlanmasını isterdim. Ne yapalım hayatta her zaman istediklerimize sahip olamıyoruz.

5 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Yeni Çizgi Roman Haberleri

Can Yayınları yenileri

8 Beğeni

Çehov geliyor çok güzel, denildiği gibi aynı ekipten (Alfa - Sabri Gürses - Uğur Büke) Dostoyevski de gelir umarım.

@BiblofilYouTube dizi takibimde, Hegel’den sonra uzun zaman yeni kitap çıkmamıştı diziden. Bunlarla 5 kitap oldu, ilk kitabın kapağı değişecekti galiba, onu kapak değişimi olacak diye henüz almadım.

6 Beğeni

Dün çıkmış.Ciltli,kuşe ve 384 sayfa

4 Beğeni

Kuşe olduğuna göre bol resimli bir kitap. Biraz pahalı gibi, yüzde 40-45 indirim görürse alırım.

2 Beğeni

Az önce baktım Babil’de 66,Kitapyurdu üzerinde 63 tl.Bende 50’yi görürse kaçırmam :smile:

2 Beğeni

Bir yerlerde bunun bellek dizisi de var. Henüz seyretmedim ama.

14 Beğeni
6 Beğeni

Kutulusu çıkmış

9 Beğeni

Göremedim ben kutulu satışını. Kutusuz foto var. Onu alsak kutulu gelir mi ki acaba

image

16 Beğeni

Çok güzelmiş. Keşke biz de böyle kapaklar görebilseydik.

1 Beğeni

İnstagramda verdikleri link direkt 3 lü sete gidiyordu. Ayrıca kutulu belirten bir link ben de bulamadım. Seti alınca kutuludur herelde :sweat_smile:

1 Beğeni

Yeni kitaplar satışa açılmadı daha. Belki onlarla beraber açılacak. Bir iki gün bekleyelim bakalım.

1 Beğeni

bunu çok güzel siyah kapağa uygulayabilirlerdi

13 Beğeni

Ve inanın süper olurdu

1 Beğeni

Kapakların hepsi gerçekten de çok güzel. Ama şunu unutmamak gerekiyor ki kitap bilimkurgu klasikleri kapsamında çıkıyor. Ve o serinin kapakları için hep minimalist çalışmalar kullanılıyor. Serinin ortasında bu tür bir kapakla klasik bassalar kütüphanede çok kötü durur.

Aslında seri kitapları bilimkurgu klasiklerine almasalar daha iyi olurdu. Dune, Kızıl Mars ve Gene Wolfe kitapları bu tür kapaklarla, ayrı olarak basılabilirdi. Neyse… Er ya da geç onlar da ayrı kapaklarla, bir daha basılır nasıl olsa :smile:

22 Beğeni

Benim için öncelik basılsın da okuyayım durumu şuan. İlerleyen zamanda kapaklar orijinal halde çıkarsa tabi ki güzel olur. BKK içinde okumak zorundayız şuan. (İnşallah diğer serilere benzemez bu da. Malum devam olmayınca olmuyor.)

:joy: :joy:

1 Beğeni