Yeni Kitap Haberleri

İnanılmaz iyi. Kim çizmiş acaba?

Guillaume Sorel (20 karakter neden var)

1 Beğeni

@mit bey, Gene Wolfe kitaplarının minimalist çizimleri beğenilmediği için konu buraya geldi zaten. Yoksa Bkk içerisinde, arkadaşlarımızın eklediği tarzda kapakla kitap basılmayacağı hepimizin bildiği bir şey zaten. Keşke dediğiniz gibi bkk dışında basılsaydı. Ama olmuş bir kere. Yalnız kabul etmeliyiz ki her iki kitabın kapağı da kötü çizilmiş. Yine minimalist tarzda ama güzel bir çizim beklerdik doğrusu.
Neyse artık bundan sonra serinin bitmesini umalım. Saygılar…

12 Beğeni

OSPREY serisi yeni kitap.

7 Beğeni

Yeni modern klasik için bandrol alınmış

resim

10 Beğeni

Murat Sönmez, aşağıdaki videosunda bir Orta Dünya ansiklopedisi projesi olduğunu ve İthaki ile görüştüğünden bahsetti. Bu konuya 20. dakikada değiniyor.

11 Beğeni
12 Beğeni

resim

22 Beğeni
5 Beğeni

Şu kitap galiba. Bkk’ye eklenir heralde

11 Beğeni

Yeni Kitaplar. (İthaki-Yabancı)

8 Beğeni

Wells kitaplığına girmesin?

5 Beğeni

Bilimkurgu kitabı diye dedim. Bakalım 1-2 güne kapak ortaya çıkınca görürüz. :grin:
Bence bkk

Olabilir tabi. Ben de merak ettim.

Kapak görünmüş :smiling_face_with_three_hearts:

29 Beğeni

Arkadaşlar merhaba. Destek yayınlarının bu serisi hakkında bilgisi olan ,alan var mıdır.

Atmayın şu oku işte ya. Sepette bekliyordu gereksiz yere almayım diye. Bak şimdi bu ok zehirli işte ya.

1 Beğeni

Daha önce 3 kitap çıkmamış mıydı ya? Sanki 3 kitap aynı anda çıkmıştı diye aklımda kalmış ama 2 kitap çıkmış şimdiye kadar :thinking:

1 Beğeni

3 denmişti ama biri kayıp hâlâ.

2 Beğeni

Körler Ülkesi Karanlık Kitaplık serisine dahil edilmişti sanırım. O yüzden H.G. Wells kitaplığına dahil değil.