Yeni Kitap Haberleri

Kidega’dan rahatlıkla alabilirsiniz. Sepete ekleyince kaç günde çıkacağını görebiliyorsunuz. Paketlemeleri de gayet iyidir.

1 Beğeni

Tahmini 22 Mayısmış. Buradan alacağım muhtemelen teşekkür ederim.

1 Beğeni

Özgürlük Hapishanesi’ni bassalarmış keşke. Kitabı bir türlü kitaplığıma katmak nasip olmadı.

5 Beğeni

O da olur bir gün. Ne zaman olur bilmiyorum ama inşallah bu yıl içinde olur.

6 Beğeni

Witcher’dan yeni bir haber var mı hocam? :smiley:

Maalesef bende hiçbir haber yok şu sıralar :slight_smile: Planlar programlar tarumar oldu. İki aydır ofisten uzağız. Ofise dönünce ancak bir haber alabilirim.

4 Beğeni

Sağlık olsun, beklemedeyiz :+1: :slight_smile:

2 Beğeni

Önce Silo serisini okumamız gerekir mi? Yoksa başlı başına bir kitap mı?

1 Beğeni

Bildiğim/duyduğum kadarıyla ayrı ayrı okunabiliyor. Ben de silo’yu okumadım ve bu seriyi(tek kitap halinde geliyor) okumayı düşünüyorum. Daha fazla bilgisi olan varsa forumda, ben de merak ediyorum cevabı :slight_smile:

4 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Kitap bandrolü alındığı zamanlarda evren aynı hikaye bağımsız demişti forumdan bir iki arkadaş.

3 Beğeni

John Cheever - Yüzücü
Everest’in daha önce bastığı bu eser Modern Klasikler dizisinden geliyor. Cheever’ın öykü derlemesi.

12 Beğeni

Wool serisinden aslında ana hikaye kadar zengin olmasa da sonsuz paralel öykü çıkabilir.

Daha fazla detay vermek isterdim ama sürprizbozan olabilir :slight_smile:

3 Beğeni

Ben seriyi 3-4 yıl önce okudum, evet çok daha fazla hikaye yazılabilir.

Hatta serinin bittiği yerden yeni seri bile çıkabilir.

3 Beğeni

@alper ve @MeanMachine sizce bir bilimkurgu severin okuması gereken bir seri midir?

1 Beğeni

Kıyamet sonrası dünya kurgularını seviyorsanız bence okuyun.

Kurgunun içerisinde anlatılan ileri teknoloji ve ileri bilim gerçek olması muhtemel şeyler. Serinin okunmasını öneririm.

4 Beğeni

Sevmem mi. Bayılırım hatta.

O zaman aylar sonraki alışverişim için listeme ekliyorum hemen. Teşekkür ederim.

2 Beğeni

DK’nın yayınladığı kitaplardan birisini daha yayınlamış Alfa.

# Besin Nasıl Çalışır (Ciltli)
Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler

Besine ve beslenmeye dair yalın ve görsel bir rehber.
Mükemmel bir diyet var mıdır? Bir günde sekiz bardak su içmemiz gerekir mi? Gluten tam olarak ne demektir ve neden bu kadar insan kullanımından kaçmaktadır? Medya ne yememiz ve içmemiz gerektiğiyle ilgili yeni keşifler ve güncel tavsiyelerle dolu ama bu iddiaların altında bilimsel bir dayanak var mıdır?
Anlaması kolay grafikleri ve ilgi çekici gerçekleriyle Besin Nasıl Çalışır? besinin nasıl üretildiğinden size uygun olup olmadığına dair tüm soruları yanıtlıyor.

8 Beğeni

wıtcher tamamlanmadı mı hocam?

Ana seri tamamlandı fakat serinin yan kitabı diyebileceğimiz Fırtına Mevsimi henüz çıkmadı. Yoksa ana seri tamam.

2 Beğeni