Yeni Kitap Haberleri

16 Beğeni

https://www.ilknokta.com/lewis-carroll/alice-harikalar-diyarinda-62.htm

https://www.ilknokta.com/jack-london/martin-eden-46.htm

10 Beğeni

Astıktan Sonra’yı neden eklemiyor ki ilknokta :thinking::thinking::thinking:

1 Beğeni

Onu bende bekliyorum sepet tamam o kitabı bekliyorum. Matbaa kaynaklı bir sorun olabilir.

1 Beğeni

Olabilir ama eklesin sepette dursun :sweat_smile:. % 50 yapsa şu ara çok güzel olacak ilknokta :sweat_smile:

1 Beğeni

Orası öyle (Çaktırma kendi kendimi teselli ediyorum. ) :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Ben de bunu sormak için girdim siteye siz yazmışsınız. Başka sitelerde satışa başlamış.

12 Beğeni

Mesaj yazdıktan sonra eklediler. Bence unutmuşlar :joy: :joy: (İnstagramdan yazdım)

3 Beğeni

Yılmaz Güney “Bir Gün Mutlaka” kitabının da indirimini unutmuşlar. :slight_smile: Gerçi şimdilik önemli değil, Bazı yayınevlerinin kitaplarını yüzde 50 indirim olmadan almıyorum artık.

resim

resim

11 Beğeni

BKM’de de bulunmuyor kitap.

Daha önce İçimdeki Robot adlı ilk öykü kitabıyla karşımıza çıkan Ruhşen Doğan Nar şimdi de kara mizahla donattığı öykülerini içeren Bir Gün Mutlaka Delireceğim ile yolculuğuna devam ediyor. :slight_smile:

Kapak görselini çok beğendim. Lakin çok tanıdık geliyor kapaktaki kişi. Acaba ben mi çıkaramadım diye düşünüyorum. :smiley:

5 Beğeni

Yani o 7’li kutu halini alabilir miyiz?

1 Beğeni

Edward Munch’dır kendileri… :slight_smile:

1 Beğeni

Evet, alabilirsiniz. 7’li kutuyu alarak ana hikâyeyi okumuş olursunuz. 8. kitabı sonradan da alıp okuyabilirsiniz. Rafımda güzel gözüksün, 8’i birden kutuda olsun derseniz 8. kitabı da bekleyebilirsiniz. Kısacası 7’li kutuyu alarak gönül rahatlığıyla ana hikâyeyi okuyabilirsiniz. Lafı çok uzattım :smiley:

1. kitabın hikayeye etkisi ne olacak? Onu okumam gerekir mi?

Burada topu @mit 'e atıyorum. :grin:

3 Beğeni

7 Beğeni

Sekizinci kitabın ana hikâyeye bir katkısı yok. Daha çok aynı evrende geçen bir yan macera kendisi. Kitapla ilgili yorumumu yazmıştım daha önce.

6 Beğeni