Yeni Kitap Haberleri

Dediğiniz gibiyse umarım Hayvan Çiftliği için de aynı olayı yaşarız.

f838534b-b3c3-4135-8479-fc1de845ad83_500_0

10 Beğeni

Hazırım :slight_smile: bez ciltli baskıları ile gelsinler… :slight_smile:

1 Beğeni

Ülkede okadar gereksiz kitapların ciltli baskısı çıkıyorki bu gibi muhteşem eserleri bu baskıyla görünce insan cidden çok mutlu oluyor.

6 Beğeni

1984 :heart: :heart: :heart:
İki tane birden farklı çıkartmasalardı iyiydi.

2 Beğeni

Bu çok güzelmiş ama. :blush::yum::heart_eyes:

1 Beğeni

bugun wolverine ihtiyar logan çizgi romanını bitirince bu evrenin devam niteliği olan 10 ciltlik bir versiyonu daha varmış. Gerekli şeyler şuan ilk 0-5 cilti basmış ve bu haftada 6 ciltin satışa çıkaçagını ögrendim. Bana çok iyi bir seri geldi okumak isteyenlere tavsiye ederim.

2 Beğeni

Ben o ciltleri büyük cildin ayrılmış hali diye biliyodum şimdi fiyatlara bakınca ayrı ciltler olduklarını anladım. Ben de bu seriye başlayacağım yakında anlaşılan pahalıya patlayacak.

1 Beğeni

Valla cidden pahalı cizgi romanlar ehhh bende ne kadar indirim filan varsa öyle ucuza getiriyorum. Misal bu hafta dr yine 150 15tl indirim verirse 50tl de beleş hediye çekim var böyle böyle yarı fiyatından fazla ucuza alacam bu seriyi :-):slight_smile: cidden ama hikaye ve çizimleri çok iyiydi. Biraz diğer serilere youtube’den bakıp spoiler yedim ama hikayenin ne kadar iyi işlendiğini ordan anladım.

1 Beğeni

X-Men’e başlamak için doğru seçim mi bilemedim ama konusu çok ilgimi çekti benim de. Artık fırsat kovalaya kovalaya seriyi tamamlıycam bu gidişle ben de.

2 Beğeni

O seriyi okumak zorunda değilsiniz bence. Satın aldığınız Old Man Logan ilk başta farklı bir evrende geçen limitli seri mantığında çıkmış bir seridir, diğer seri ise Secret Wars sonrasında yenilenen evrene karakteri geri katmak için çıkarılan bir seridir. İki serinin basım tarihindeki 13 yıllık ara da sizin için açıklayıcı olacaktır. :slight_smile:

Ama maddi kısmı dert etmeyecek olursak, yeni çıkan seri de, ilk seri kadar güzel olmasa da, güzel ilerliyordu. :slight_smile:

2 Beğeni

Aynen bağımsız bir seri olduğunu biliyorum da başlama noktasını bilemediğimdwn risk almayayım dedim. Bir kaç kişi Astonishing X-Men’den başla bir kaçı Avengers okuyup sonra House of M’den başla demişti ben de bunu aldım sonunda.

Artemis Fowl serisi hakkında,

Buraya da koymuş olayım :slight_smile:

4 Beğeni

Ciltli versiyonunu çıkacakmış, hem kutulu hem tek tek satılacak mış mışşş mışşşşşşş:-)

1 Beğeni

Ergenliğime denk gelmişti hey gidi… İki defa almıştım seriyi. İlkinde kitapçıdan alıp okula gitmiştim ve okulda unuttum kitapları, tâbi kitaplar popüler, unuttuğumun farkına varıp döndüm ama nafile. Acaba kim aldı, kimin kitaplığını süsledi? :joy::joy:

2 Beğeni

https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&publisher_id=6573&product_id=485017

Daha önce Çizgidiyarı forumunda zevkle okuduğum Hüseyin Aksakal tarafından çevrilmiş ve yine birinci ağızdan söylediğine göre diğer ciltlerde hazirmis. Haydi hayırlısı en sonunda Conan külliyatı tamamlanacak sanki.

1 Beğeni

Sonunda kavuştuk.

14 Beğeni

Cep boy olarak çıkıyor

1 Beğeni

İthaki logosunun yanındaki o logo ne oluyor acaba?

1 Beğeni

Onu bende gördüm ama bilemedim. Onu en iyi @irbis bilir.

Üç cisim problemlinide satışa çıksaydı iyi olurdu birinci kitabı okumadan bunu okumak biraz garip olacak.

1 Beğeni