Yeni Kitap Haberleri

Can Yayınları yeniler.

12 Beğeni

Pc den giriyorsanız eğer Dark Reader diye chrome eklentisi var girdiğiniz bütün siteleri dark tema yapabiliyor.

1 Beğeni

Çıkış tarihi 3 Temmuz’muş.

9 Beğeni

İthaki C. Simak’ın Kent adlı kitabını daha önce de basmış, sanırım 2003 yılı. Tesadüfen gördüm.

5 Beğeni

Bu güzellik de gözden kaçmasın.

Kıymetli Joyce çevirmeni Fuat Sevimay’ı tanımayanlar için:

Literature Ireland ve Trinity College’ın desteği ve kazandığı burs çerçevesinde Dublin’de, James Joyce’un Finnegans Wake eserinin çevirisi üzerine çalıştı ve bu eser 2016 yılında Finnegan Uyanması adıyla yayımlandı. Yazar, muhtelif mekânlarda Türk edebiyatı ve çeviri üzerine dersler veriyor. 2017 yılında Finnegan Uyanması çevirisiyle Talât Halman Çeviri Ödülü ve Dünya Kitap Yılın Çeviri Kitabı Ödülü’ne layık görüldü.

8 Beğeni
10 Beğeni

Bu kitap ne hakkindadi

3 Beğeni

Kitap Açıklaması

İlk başta bir hastalık gibi görünüyor… Nasıl yayıldığı bilinmiyor… Kurbanlarını hiç yaşamadıkları bir hayatın anılarıyla çıldırtan gizemli bir hastalık… Sahte Anı Sendromu…

New York Polis Teşkilatı’ndan Barry Sutton, bir kadının intiharının ardından öğrendiği bu hastalığı araştırdıkça kendisi de benzer sorunlar yaşamaya başlar. Yıllar önce trafik kazasında kaybettiği kızının ölmediği, karısından boşanmadığı bir hayatın içinde bulur kendini… O da artık Sahte Anı Sendromu’ndan mustariptir, sahte ve gerçek hayatı iç içedir…

Nörolog Helena Smith ise kendini Alzheimer hastası olan annesinin hafızasından geri kalanı korumak için bir cihaz geliştirmeye adamıştır. Ancak yapmaya çalıştığı şeyin, yanlış ellerde dünyayı mahvedecek bir silaha dönüştüğünü fark ettiğinde artık çok geçtir…

Yolları kesişen Barry ile Helena, dünya sürekli büyüyen bir kaos döngüsüne hapsolmadan önce her şeyi eski haline getirmek için güçlerini birleştirirler…

Konusu ilgi çekici goodreads puanı da 4.17

Kapağı hiç beğenmedim ama beklediğim bir kitaptı. Verilecek ilk siparişe eklendi.

1 Beğeni

Bu güzel haber :slight_smile: benim için biraz ücretsiz kargo yapmak için fiyat sınırını geçme kitapları oldular hep ama yormayan kısa ve güzel kitaplar. Gelsin devamı iyidir :+1:

1 Beğeni

Karanlık Madde kapağı gibi daha ağır güzel bir kapak beklemiştim bende bu benim de çok hoşuma gitmedi.

@Melisa, @dark_hell arkadaşın paylaştığı arka kapak yazısından daha fazla bilgiye sahip değilim bende.

2 Beğeni

evet %50 indirimde Kent - Clifford Simak.

5 Beğeni

Bu kitabın pdf-i varmı?

Liverpool veya futbol aşıkları varsa eğer aramızda paylaşayım dedim. Kötü durmuyor bence bakmak lazım.

5 Beğeni
20 Beğeni

Yok. Kitabın basılı hali bile daha çıkmadı. Forumda pdf paylaşımı da yasak.

Anladım :blush: :blush: :blush: :blush:

7 Beğeni