Yeni Kitap Haberleri

Rusça veya ingilizce biliyorsanız araştırın bulabilirsiniz

İş Bankası sağlam kombo yapmış. Özellikle Graham Greene için sevindim. The End Of The Affair en meşhur(İstanbul Treni’nden de) eseri. Aşkın Sonu da güzel bir çeviri, zaten kırmızının bu tonu kapaklara Modern Klasiklerde zaafımız var.
Bknz: Ekmeğimi Kazanırken, Ceza Sömürgesi, Köpek Kalbi, Yahuda İskariot, Görünür Karanlık

1 Beğeni

Kidega’da satışa çıkmışlar.

1 Beğeni

Hepsini güncelledim. :+1: :+1:

1 Beğeni

İngilizge biliyorum, araştıracağım :blush:

1 Beğeni

Bundan hala haber yok dimi ya :frowning:

3 Beğeni
6 Beğeni

Sabırsızlıkla bekliyorum ama haziran bitiyor hala çıt yok :frowning:

3 Beğeni

3 Beğeni

Font o kadar kötü ki gözlerim kanadı :confounded: .

4 Beğeni

Geliş ve Marslı birbirleriyle uzaktan yakından alakasi olmayan biri Andy Weir’ın biri Ted Chiang’ın. ikisini de ayrı ayri sevmeme rağmen… Biri soft bilimkurgu, Chiang ise fantastige kayan bir bilimkurgu. Chiang Existantial Crisis yaşatır, varoluşu sorgularsınız çoğu zaman… Salon’un reklamları hiç hoşuma gitmiyor yahu.

7 Beğeni

Reklam için kötü bir taktik kabul ediyorum fakat okuyucuyu yeni bir yayınevine alıştırmakta zor. Kitabın kapağına bunları yazmadıkça sorun değil benim için.

seviyon mu sövüyon mu karışmış ortalık :hanci:

Öyle de, sorun şu ki bu reklama güvenip alsam bu kitabı beklediğim gibi çıkmasa bi daha bu yayın evinden alır mıyım?

Seviyorum ya. Telefonda yazma özürlüyüm ben :rofl:

2 Beğeni

Tanıtım yazısını okuduğumda bilimkurgu ögesi olarak sadece uzay kullanılmış bir gerilim romanı gibi geldi bana. Marslı veya Geliş’e benzeyen yanıda bu olarak göstererek reklamını yapmışlar bence. Beklentimi bu yönde tutup ileriki zamanda alıp okuyabileceğim bir kitap benim için.
Bahsettiği iki kitap kalitesinde olmasa bile gelecekte basacakları kitaplar için telif almada referans olarak kullanırlar.

Rum aksanıyla okuyordum bende bunları isteyerek yapmıyormuydun :grin::grin: Telefonda bende zorlanıyorum bazen :smile:

2 Beğeni

Filmi olan iki bilim kurgu eseri bulmuşlar, onları yazmışlar. Geliş’in ne kitap versiyonu ne film versiyonu Marslı’ya benziyor.

2 Beğeni

Salon Yayınları yenileri

https://www.salonyayinlari.com/buyuk-ekonomistler

15 Beğeni

Kızıl Serçe serisi sonunda tamamlandı gerçekten çok mutlu oldum.Salon bu seri ile gönlümü fethetti.Baskısı kitaba yakışır ölçüde çok güzel :heart:

2 Beğeni

24 Beğeni

https://www.eganba.com/savas-naralari-kitabi-terry-pratchett

3 Beğeni