Yeni Kitap Haberleri

8 Beğeni

Can Yayınları yenileri

18 Beğeni

4 Beğeni

Konu müdavimi ve fanatiği olmam sebebi ile içeriği merak ettim. Alan temin eden iç sayfa fotosu atabilirse şahane olur.

image

5 Beğeni

Modern serisinin yeni kitabı sanırım. Achebe.

13 Beğeni

Tanrının Oku Afrika Üçlemesinin son kitabı, artık kitapları okumaya başlayabilirim.

9 Beğeni

Ben de bunu bekliyordum. İnstagramdan sormuştum ama yanıt alamamıştım. Çıkması iyi oldu. Bir seri daha tamamlanıyor.

2 Beğeni

İlk kitabı sevmiştim, bir ara tamamlayacağım kesinlikle.

Serinin sayfasında tahminler yapıyordunuz. Peki sıradaki tahmininiz belli mi? Şimdiden alalım.

1 Beğeni

Çıksın diye beklediklerimden yazıp, totem yapıyorum ara ara. :slight_smile: Şimdilik aklıma gelen kitap yok.

İthaki’nin eskiden bastığı, baskısı bitmiş kitapları ara ara inceleyip Modern dizisine eklerler diye düşündüklerimi dizinin başlığına yazıp totem yapmaya devam ederim. :slight_smile:

1 Beğeni
  1. Cisim Problemi 3. kitabı beklediğinizi hatırlıyorum sanki :face_with_hand_over_mouth:
1 Beğeni

Evet Üç Cisim Problemi 3. kitap da beklediklerim arasında. Kitapları yayınlandıkça okumuştum, 3 . kitap çıkınca seriyi ilk kitaptan yeniden okuyacağım ama @saitamasensei arkadaş Modern Dizi içerisinden başka neler çıkabilir diye yazmış ona cevaben diziden başka aklıma gelen yok anlamında yazmıştım onu.

1 Beğeni

29 Beğeni

bunların devam kitabı var mı acaba yada çıkacak kitabı yoksa sadece 2 kitap mı

Yeri burası mi bilmiyorum ancak bir sorum var .
Yayınevlerinin kitap listelerini pdf şeklinde bulma imkanım var mi ??
Mesela yapı kredi modern klasiklerin tum kitaplari gibi
Bir süre sonra takip etmek zorlaşıyor . Kitaplığa bakıp durmak istemiyorum :slight_smile:
@fortknoxt @alper sizlerin bir fikri var mi?

2 Beğeni

Yayınevleri bazen talep edince excel olarak gönderiyorlar.

Forumda bazı yayınevlerinin dizileri için 2-3 tane benim ama esas olarak @fortknoxt arkadaşın açtığı başlıklar var.

Hatta @fortknoxt ve @Strenergy ‘in Alfa için yaptığı listeler Alfa’ da yok. :slight_smile: Alfa 'nın kategori - dizi çorbasının içinde yayınevi bile çıkamıyor ama büyük ölçüde forumda olan listeler daha güncel ve güvenilir.

Ben yayınevi olarak değil de takip ettiğim diziler ve yazarlar da excel de sayfalandırma yaparak kendi listemi kendim tutuyorum.

3 Beğeni

İş Bankası HAY klasikleri için kendi İnternet sitesinde excel sunuyor. Ciltli ve ciltsiz için fiyat bilgisi de içeriyor. Başka göremedim maalesef.

Ben de çoğunlukla @fortknoxt’un açtığı başlıkları takip ediyorum, yayın evlerinden daha güncel oluyor :slight_smile:

3 Beğeni

Kesinlikle oyle birsey sart oldu . Teşekkür ederim @alper :slight_smile:

1 Beğeni

Olmadı @fortknoxt listelerinden kopyalayip yapıştırıp halledeyim :slight_smile: bu sekilde zor

2 Beğeni

@alper , @Burcu1 , @isos81 hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Genellikle listeleri kitap kapakları üzerinden kendimde arşiv tutuyorum. Bir kaç seri için excel tutuyorum. Ancak tahmin edersiniz ki açtığım 225 konu için excel tutmak biraz zor olurdu. Ancak bir seferlik tüm dizileri bir excelde birleştirip yayımlayabilirim. :blush: :blush: Ama tahmin edersiniz ki biraz zaman alabilir.

Elimdeki kitapların kapak fotoğraflarından oluşan liste 1 GB civarında. İsterseniz kapakları drive üzerinden paylaşabilirim.

7 Beğeni

16 Beğeni