Yeni Kitap Haberleri

Alfa Klasik dizisinin yenisi

175. Değirmenimden Mektuplar (Alphonse Daudet)

9 Beğeni

20 Beğeni
13 Beğeni

İlk iki kapakta kullanılan insan silüeti olsaydı kapakta keşke. Belkide kitapta anlatılan uymuyordu. Olsun bu da güzel olmuş

1 Beğeni

Evelyn Hardcastle’ın yedi buçuk ölümü değil miydi o kitap ya. Niye yedi olmuş ki :thinking:

2 Beğeni

Aynen o kitap. Yayınevi düz hesap olsun istemiş herhalde :joy: :joy: :joy:

4 Beğeni

Yemin ederim şaşırmam. “Küsürsüz olsun dedik” deseler :rofl::rofl::rofl:

Kitap pdf okuma listemdeydi. Beklemiyordum. Fena olmadı da

2 Beğeni

Bu size zahmet olmazsa cok guzel olur :slight_smile: kendi adima toplu bir sekilde depolamis olurum. Siz yeni ekleyince uzerine eklemeler yapabilirim :slight_smile:

2 Beğeni

Excel olarak mı fotoğrafların paylaşımı mı

1 Beğeni

Excel olursa yeni eklemeler daha kolay olmaz mi ?
Sizin icin uygunsa excel daha verimli olacaktir :slight_smile:

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Bu kapak da güzel ama bana, afrika üçlemesinden ziyade alfa yayınları mitoloji serisinin kapaklarını hatırlattı biraz.
https://www.alfayayinlari.com/diziler.php?cat=198

1 Beğeni

The Seven Deaths of Evelyn Hardcastle bu kitap ismi doğru değil mi?

Söyle bir baktım da her iki isimde de var kitap. Goodreads buçuklu koymuş ama.

3 Beğeni

@isos81 The 7½ Deaths of Evelyn Hardcastle by Stuart Turton | Goodreads

Hemen araştırdım tabi. Asıl basım UK basımı ve oradaki ilk baskı buçuksuz, Amerika (US) baskısı buçuklu. Neye göre bilmiyorum. Ama daha fazla kurcalayıp sürpriz bozan yemek istemiyorm (:

Anladım demek ki ajanstan gelen kitap buçuksuz olan baskıymış, yazar ya da ajans global baskıları buçuksuz istemişdir.

“Amerika baskısında bir çatışma yaşadık ve bundan dolayı oradaki başlık 7 buçuk oldu.” demiş yazarın kendisi. Enteresan gerçekten.

13 Beğeni

Ben sondaki kısma güldüm ama ya. “Endişelenmeyin, siz de paranızın karşılığı olarak aynı miktarda cinayet satın aldınız” diyor :smiley:

17 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Siyah kapaklı Silmarillion’un Kasım gibi gelebileceği bilgisini verdi İthaki yetkilisi. Beklemedeyiz…

9 Beğeni