Yeni Kitap Haberleri

“gibi” kısmı çok önemli. İthaki için yaklaşık 7-8 ay aralığına denk geliyor.

22 Beğeni

Kesinlikle bu yanıtı aldığımda ben de öyle düşündüm :grin: kasım dedilerse Şubat’a bile razıyım diye geçirdim içimden.

@narpal, Ocak iyidir o zaman. Sonra 4-5 ay arayla diğer Tolkien’ler çıksa kaymaklı ekmek kadayıfı olur :slight_smile:

@narpal, ciltli çıkarsa süper olur

4 Beğeni

Ben de bu kitabı bekliyorum, en azından ay ismi telaffuz etmişler. Ocak gibi çıkar.

@Blackheart muhtemelen dizisi yaklaştıkça daha hızlı çıkar. Keşke o rüzgarla ciltli de bassalar.

3 Beğeni

Araya bi beyaz kapak daha sokarlar yalan olur o baskı bu yıl :joy::joy::joy::joy::joy:

2 Beğeni

Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın ‘Hakka Sığındık’ı ilkin 1919’da yayımlanıyor. Bu tarihte, Birinci Dünya Savaşı ardında bıraktığı büyük yıkımla son bulmuştur fakat hemen sonra gelen İspanyol gribi, savaştan daha yıkıcı etkileriyle hızla yayılmaya başlamıştır. Gürpınar, işte o günlerin İstanbul’undan bir manzara sunuyor okurlara romanında.

1 Beğeni

Anton Çehov’lara devam.

6 Beğeni

Hala ciltlilerden haber yok.

1 Beğeni

Geçen sormuştum bunu. İlk baskılar çıktıktan sonra ortalama 1 ay sonra ciltlileri çıkacak dediler.

3 Beğeni

Türk ed. K. yenisi olabilir mi?

2 Beğeni

Kuruduk kaldık vallahi. Ne çıkmaz kitaplarmış

2 Beğeni

Yapı Kredi modern yenileri

Kırmızı Kedi Klasikler dizisi yeni çıkanları

Kırmızı Kedi Klasikler dizisi kapakları yenilenenler

5 Beğeni

Tolstoy’lara devam

Tolstoy Bütün Eserleri 12 Tolstoy Bütün Eserleri 13

15 Beğeni

Sonunda Ömer Seyfettin! Bu habere çok sevindim. :grin: Uzun zamandır bekliyordum İş Bankası’ından çıkmasını.

2 Beğeni
4 Beğeni
3 Beğeni

Beklemenize değecektir. Bende Cem Yayınevinin 8 ciltlik Çehov öyküleri serisi var, kitapların baskısı o kadar kötü ki elime alınca korsan kitap almışım gibi hissediyorum. Okuyasım gelmiyor.

1 Beğeni

Cemin gri baskıları hala çok çirkin. Hala inatla kitap sırtlarını aşağıdan yukarı yazıyorlar. Aynısını iletişim de yapıyor. Şu işe bir standart getiremediler ya gıcık oluyorum. Dün şömizleri çıkaracaktım tüm ciltli kitaplarından ne gördüm sizce? Kitap sırtı boş olan ciltli kitaplarım var :sweat_smile::sweat_smile: Şömiz gitti mi kitaplıkta hangisi hangisi bulmam imkansız olacak yani…
Şöyle adam gibi baskı yapan bir yayınevi olsa cidden modern klasikleri en azından biriktirmek istiyorum ama yok…

3 Beğeni

cemin psikoloji kitapları da çok dandik bence ya, son seçenek artık benim için cem den kitap almak.

1 Beğeni

Valis Serisi 3. Kitap ve baskısı bittiği için fahiş fiyatlara satılan Dünya Sanat Tarihi

24 Beğeni

Sevdiğim iki haber. Nadir kitabın tekrar basılması ve seri kitabının hızlı şekilde çıkması :blush:

3 Beğeni