Yeni Kitap Haberleri

10 Beğeni

Bunu Nereye yazsam bilemedim.

Book Depository Amazon Türkiye’de dükkan açmış. İngilizce kitap konusunda çok önemli bir gelişme olabilir bu. https://www.amazon.com.tr/s?me=A1RXR9G69UACAM&marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV

Şimdi baktım, olan ürünlerde kendi sitelerindeki fiyatların aynısını yazmışlar. Bence bayağı iyi oldu bu.

22 Beğeni

Harry Potter ve Ateş Kadehi resimli özel baskının ne zaman geleceğiyle ilgili mail atmıştım, YKY’den cevap geldi;

10 Beğeni

Gerçekten çok sevindim,ahh birde kur düşük olsaydı harika olurdu…

Zümrüdüanka Yoldaşlığı bir 5 yıla gelir artık…Hoş onu nasıl yapacaklar hala merak ediyorum,baya kalın.Sanırım 2 cilt halinde çıkarırlar.

5 Beğeni

Güzel sene sorunda görürüz öyleyse.

Bu arada Paolini amcamız Space Opera yazmış.

Bakalım Türkçeye gelecek mi :slight_smile:

1 Beğeni

Haruki Murakami’den yeni kitap geliyor.

10 Beğeni

Harika bir haber! :star_struck:

Bu kitap bir serinin son kitabıymış sanırım. Rüzgarın Şarkısını Dinle, serinin ilk kitabı. İkinci kitap Pinball, 1973 diye geçiyor fakat sanırım dilimize çevrilmemiş. :neutral_face: Üçüncüsü Yaban Koyununun İzinde ve son kitap da bahsi geçen Dans Dans Dans. İkinci kitabı olmadan serinin bütünlüğü nasıl olacak acaba? :neutral_face:

Ayırmazlar. Cildin boyu epey büyük biraz kalınlaşır ama ikiye bölmezler ins.

1 Beğeni

Birbiriyle bağlantılı ve hikaye devamlılığı olan bir seri değil. Ursula K. Le Guin’in Hainli Döngüsü serisi gibi, kitapları birbirinden bağımsız okuyabilirsiniz.

4 Beğeni

Aa süper öyleyse, bilgi için çok teşekkürler :blush:

10 Beğeni

İletişimi olan bir arkadaş Altın Kitaplar’a sorsa güzel olur aslında.

Hepsi klasiklere eklenecek sanırım. Yeni tasarımları çok iyi olmuştu zaten.

1 Beğeni

Ben beklemeyi bıraktım bunu. Takip edip sormuyorum artık. Çıkınca haberimiz olur alırız.

1 Beğeni

:heart_eyes: Yeni Kara Çınar

28 Beğeni

Can’ın özel baskı serisine acaba neden hala yeni kitap eklenmedi…Zorba,Veronika Ölmek İstiyor ve diğer baskıları güzellikleri yüzünden dönüp dönüp bakma hissi uyandırıyor.

2 Beğeni

“Yerli Bilimkurgu Yükseliyor” platformu olarak bu sene üçüncüsünü hazırladığımız “Bilimkurgu Öykü Seçkisi 2020” ön siparişe açılmıştır.
Katkılarından dolayı herkese teşekkür ederiz.
Daha önceki seçkilerde olduğu gibi bu seçkinin de gelirleri Özgen Berkol Doğan Bilimkurgu Kütüphanesi’ne bağışlanacaktır.

Ön sipariş için:
https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=3731984

21 Beğeni

Alfa Bilim Serisinin yeni kitabı…

15 Beğeni

29 Beğeni

İş bankası Modern, Türk ede. yeniler

18 Beğeni