Yeni Kitap Haberleri

(Selin gökçen) #1073

Artık alıp okuyanlar burda bizi aydınlatır

(Hüseyin gök) #1074

Batman:the dark prince charming

Çevirisi tamamlanmış artık 2-3ay sonra çıkar galiba meraklısı varsa diye paylaştım:-)

Frankofon boyunda basacaklarsa güzel olur.

(Hakan) #1076

Bu nedir? (20 karakter)

Fransa ve Belçika’dan çıkan çizgi romanlara Frankofon denir. Red Kit, Asteriks ve Tenten en popülerleridir. Frankofonlar genelde 30x23 boyutlarında basılır. Batman Dark Prince Charming’de Fransız yapımıdır ve orijinali büyük boy olarak basılmıştır.

(Hüseyin gök) #1078

İngiliz çizgi romanı ben sanıyordum Batman The Dark Prince Charming.

Yazar ve çizeri Enrico Marini. Fransız.

(Gökçe ) #1080

Müjde!

(Hüseyin gök) #1081

Off süper haber bide vakıfın devamı gelse iyiydi.

(Tayyip) #1082

İmparatorluk serisi nasıl, tavsiye eder misiniz?

(Arda) #1083

Neyse ki vakıfın ikinci kitabı kadar kötü bi kapak değil. Yatacak yerin yok asimov estate

(M. Ihsan Tatari) #1084

Asıl kapağı yerine buna mı onay vermişler? Asimov Estate’in başkanlığını daTrump yapıyor da haberimiz yok galiba :smiley:

Neyse, hayırlı olsun. Ben bu kitabı Toz Gibi Yıldızlar’dan daha çok beğenmiştim. İnşallah siz de seversiniz. Hepinize şimdiden keyifli okumalar.

İkinci kitabın ilk kararlaştırılan kapağı çok güzeldi aslında. Ben ilk gördüğümde “tamam her kitapta bir karakter kullanırlar artık” diye düşünmüştüm. Malum ilk kitapta Seldon vardı.

(Mustafa Erdem) #1086

Her kapakta bulunan uzay gemilerini çıkartsalar daha güzel olacak. İthaki’nin karar verdiği kapaklar daha güzeldi.

(Arda) #1087

Bunun da ilk kapağı daha güzeldir kesin. İlla bi kıllık çıkartacaklar işte.

(Hüseyin gök) #1088

Orjinal kapak bu.

(Hazal Çamur) #1089

Kapak çok “Enginlik Serisi” değil mi?

İthaki’nin yapacağı bir şey yok bu durumda ama görünce Asimov demiyorum, Enginlik Serisi diyorum istemeden :confused:

Özet

Ve bunca yıl sonra bile Ergenlik Serisi diyesim geliyor :sweat_smile:

(Mustafa Erdem) #1090

Orjinal kapağını da beğenmedim. :expressionless:

(Arda) #1091

İyi bi editing ile iş yaparmış. İlk kitabın yabancı versiyonunun kapağı da öyle ahım şahım gözükmüyordu. Ama basılan hali gayet iyi duruyordu.

(Hiçliğin bekçisi…) #1092

100 yıldır kullanılmayan, terk edilmiş bir evin göletinin dibinde kalan bir afişe bakıyormuşum gibi hissettim. Bende uyandırdığı his bu ama çok abuk olmadığı sürece kapaklara fazla takılmam. Önemli olan içerik nasılsa. ^^