Yeni Kitap Haberleri

https://kidega.com/kitap/hitler-almanyasi-nda-berlin-sefirligi-hatiralarim-1939-1942-377359/detay

9 Beğeni

Hocam seriyi başka bir esere benzetecek olsaydınız bu ne olurdu? Okumayı düşünüyorum, benzetebileceğimiz bir şey var mı diye merak ettim.

Merllin bekleyenler çalsın davulları. :blush: :blush: :blush:

https://kidega.com/kitap/merlin-avalon-ejderhasi-6-kitap-377345/detay

6 Beğeni

Yıllardır okumak istiyorum bir türlü nasip olmadı Börü serisi,4.kitap çıkmış maşallah diyorum.:smile:

Benzetecegim bir seri yok maalesef. Ya da ben benzetecek kadar okuma yapmadım. :slight_smile:

1 Beğeni

Merlin kaç kitaplık seri.

1 Beğeni

11 kitaplık seri + 1 ek kitap

2 Beğeni

Keşke İthaki Amber Yıllıkları’nıda set kutulu olarak toplu çıkarsa. Neyse kurduk yine hayaller :sweat_smile:

3 Beğeni

Ben şunu merak ediyorum: Alfa, Farseer Serisi’ni yeniden basınca eski basımların fiyatı düşecek mi yoksa ilk baskı diye teki 80 Tl olan kitapların teki 150 Tl’ye mi çıkacak?:thinking::thinking::thinking::thinking:

1 Beğeni

Ben sorduğumda tekrar basılacağını söylediler. Bir gece ansızın bandrol haberi gelebilir. :sweat_smile:

Alfa’nın kapaklar bu kadar iyiyken sanmıyorum fiyatların artacağını açıkçası…

2 Beğeni

Her kitabın sonunda hikaye bitiyor mu ? yoksa devamlı mı hep?

Üç kitap tek bir hikaye.

1 Beğeni

Ben ilk kitabını yarıda bıraktım, konusu karakterleri tanıdık fantastik ögelerden alınmış, dili inanılmayacak derecede basit yazılmış ki zaten başka platformlarda işi “ilkokul düzeyi” diyenleri de okumuştum. Kendi görüşüm kimseye tavsiye etmiyorum. :blush:

Alfa Farseer’ı ilk defa basmıyor mu, yeniden basımdan kasıt ne? Ben mi yanlış anladım soruyu? Daha önceki baskı Alfa’nın değil İthaki’nindi (ya da ben yanlış biliyorum).

Foruma girdim birde ne göreyim 103 mesaj, dedim tamam yine İthaki’ye saldırı var.
Meğer Rabin Hobb içinmiş.
Seriyi alıp okuyacam,eğer beğenmezsem @Agape konuyla ilişiği olan herkesi kurbağala lütfen.:joy:Büyük heyecan yarattılar,yerimde duramıyorum.

1 Beğeni

Farseer çıkmış inanılmaz mutlu oldum. :partying_face: Önümüzdeki ay mutlaka alıp direkt olarak okumaya başlayacağım. Ama şimdi araya Dune’da girdi… Neyse bekleme listemiz değil okuma listemiz uzun olsun. :sweat_smile:

5 Beğeni

Yok, Alfa ilk defa basacak. Ama eskiden basılan kitaplara ne olacağını merak etiim ben. Eskisi İthaki basımıymış. Yeniden basımdan kastım kitapların herhangi bir yayıncılık tarafından yeniden basılmasıydı. Ama değişik bir ifade kullanmışım. :thinking:

Çınar Yayınları Akıl Fikir adında yeni bir seriye başlıyormuş.

21 Beğeni

2019’un en çok konuşulan kitabı Booker ödülü sahibi “Kız Kadın Öteki”

7 Beğeni