Yeni Kitap Haberleri

Bu da kişisel olarak heyecanlandığım bir kitap. Ama işte arka arkaya o kadar önemli kitaplar geldi ki normal zamanda olsa bir sürü reklamını yapacağımız böyle kitaplar biraz arka planda kaldı ne yazık ki.

3 Beğeni

Fiyat beni de duraklattı. Güzel bir indirime denk gelirsem alırım ama bu haliyle zor.

1 Beğeni

Beni de heyecanlandırdı. Sevdiğim oyunların arka planını öğrenmek fikri çok heycan verici :grinning:

Artık gönül rahatlığıyla Dune’un son iki kitabını karton kapak alıp seriyi tamamlayabilirim.

12 Beğeni

Sizin bilginiz var mı peki, tek başına okunabilecek bir kitap mı? MTG evrenini hiç bilmeyen birisi okursa keyif alabilir mi?

Tek kitap. Hatta bedava wikipedia’dan bile orjinalini indirip okuyabilirsin.

2 Beğeni

Zaten bu fiyata sahaflar toplayıp stoklayacak belli ki. İkinci elleri de 800 - 900’den başlar.

İthaki kesin Dune’u bunu tekli olarakta satar bir kaç ay sonra aceleci olmaya gerek yok bence.

Dune ciltli seti %60 indirimle ile almak hatta en azından kısa vadede %50 ile almak mümkün olur mu merak ediyorum. :thinking:

2 Beğeni

Dune sınırlı stok mu? Müsait değilim tüm konuyu okuyamadım. Bilen birisi beni etiketlerse sevinirim.

1 Beğeni

Sınırlı sayıda değil. :buyucu:

2 Beğeni

Sınırlı sayıda yapmayı planlamıyoruz :blush:

10 Beğeni

Sınırlı değil ama cadılar için fiyatı etiket fiyatı * 2 imiş.

Bunu alırsam -ki hiç belli olmaz- şömizini yakarım da öyle dizerim rafa. Şömizsiz harikulade duruyorlar.

5 Beğeni

Bir ara ciltsizlerini satmak isteyenler vardı, çoğu 650’yi görünce vazgeçti sanırım. :upside_down_face:

1 Beğeni

Yayınevi yetkilisi misiniz acaba?

yoo

10 Beğeni

Peki madem. (20 karakter)

Umarım doğru söylüyorsunuzdur. Bir facia daha yaşatmayın.

İnstagram sahaf linki atmışın yanlışlıkla.

1 Beğeni