Yeni Kitap Haberleri

(Tayyip) #1482

İlerletmekte zorlandığını açıklamıştır yazar :slightly_smiling_face:

(Hiçliğin bekçisi…) #1483

Biliyorum yahu. Zaten biz okur olarak ne desek boş. Beklemekten başka çaremiz yok sonuçta. Kendimi yenmek için ilk kitabı biraz biraz okuyup bırakıyorum. İdare ediyorum kendimce. :blush:

(Metal Storm) #1484

Bu konusma ne zaman gerceklesti?Dün Parlayan Sozlerin yeni bir kapakla basilacagini ögrenince uzulmustum ama bu habere sevindim.

(Umut Özak) #1486

Abla diziyi izlediysen eğer o kadar hızlı akmıyor kitaplar biliyorsun çünkü olacakları. :sweat_smile: Aylar önce 190 liraya almıştım seriyi, ciltlisi ne olur Allah bilir. :expressionless:

(Hiçliğin bekçisi…) #1487

İzledim ama unuttum ben ya. Bu huyum sayesinde güzel güzel okurum ben. Çok unutunca okumak da keyifli oluyor ablacım. :blush:

(Tayyip) #1488

Hocam bugün yine konuştum. Baharda çıkacak dediler. Liste fiyatını Alacakaranlık gibi mi olur diye sordum. (45-55 civarı) Daha fazla olur dediler. İlk başta belli değil demişlerdi. Netleşince buraya yazmak istedim.

(Berkay) #1489

Fiyat o kadarsa ikiye böldüklerini tek ciltte toplarlar sanırım :thinking:

(Umut Özak) #1490

Tek ciltte toplayıp en az 70 - 80 lira fiyat basarlar kitap başı.

(Tayyip) #1491

Ben de öyle tahmin ediyorum. Sürpriz filan dediler zaten.

İlk yapılması gereken şey değil miydi bu yahu? Tam ekonomik kriz, kağıt yetersizliği falan derken… cidden şimdi mi akılları başlarına gelmiş. Hayret gerçekten.

(Tayyip) #1493

Bence de geç. En başta olmalıydı.

(fatih çetin) #1494

Ren Kitap çevirilerini hiç iyi bulmuyorum. Yürüyen Ölüler serisi google translate çevirisi gibi gelmişti. Dayanamadım 1. kitabın 50. sayfasında bıraktım. Bu çeviriler nasıl acaba?

Çıktıkları zaman bakmak lazım Ben Lovecraft için Alfa baskılarını bekliyorum.

(fatih çetin) #1496

Ben de bir defa almıştım pişman oldum. Bir daha önünden geçmem istisna olmazsa.

(Faruk) #1497

Benim için kötü olacak :frowning: seriyi henüz almıştım 205 tl’ye…

(Tayyip) #1498

En başta ciltli çıksaydı…

Müjde… İkinci kitap yolda geliyormuş.

Aylardır gözüm yollardaydı, şükür kavuşturana

Kalemi çok kuvvetli bir yazara benziyor.