Yeni Kitap Haberleri

Ben bizzat alıp okumadım ama Faust - Doğu Batı Yayınları ve İlahi Komedya- Oğlak Yayınları bunların güzel çeviriler olduğunu söylüyorlar genelde. Okuyan varsa yorum belirtirse ben de alacağım ya da İş Bankası’nı bekleyeceğim.

1 Beğeni

KB9786050959017

3 Beğeni

Faust için konuşmam gerekirse, ben bu kitabı İthaki’den okudum. Birkaç farklı çevirisini de inceledim.(Aralarında Doğu-Batı çevirisi var mıydı bilmiyorum.) Açıkçası beni pek hoşnut etmedi çeviriler. İş Bankası’nda hazır Faust çevrim aşamasındayken beklemeni öneririm.

İlahi Komedya konusunda da, şu an Oğlak baskısına sahibim ama henüz okuyamadım. Bu çeviri hakkında ben de iyi yorumlar duydum. Ama burada dikkat çekilmesi gereken nokta şu: Bu kitabın etiket fiyatı 90 TL. Eğer İş Bankası aynı kalitede bu kitabı basmış olsaydı, en fazla 40-45 TL arası bir etiket fiyatı koyardı. İyi bir çeviri alternatifi olmadığı için keyfi yüksek fiyat koyuyorlar.
Bunun dışında, kitabı biraz incelediğimde çevirisi kaliteli duruyordu.

3 Beğeni

İthaki baskısı var ben de. Çevirisi hoşuma girmedi, devam edemedim.

39 posts were merged into an existing topic: Işıkyaratan Serisi, Brent Weeks

Yeni kitap geliyor.

10 Beğeni

Lontano serisinin son kitabı mı? Bu arada orjinal kapağı iyi kırpmışlar.

1 Beğeni

Lontano üçleme miydi? İkinci kitap kongo’ya agıt’ı hala okuyamadım gerçi ben ama seri 2 kitap değil mi

Nedense üçleme olarak aklımda kalmış ama internette kısaca baktım seri iki kitap yazıyor :confused:

Olaya farklı bir boyut kazandırayım… Lontano ikileme miymiş? :joy: Arada kaynamış…

3 Beğeni

Bu kitabı inceleyen ve yorum yapabilecek olan arkadaşlar var mı acaba?

https://www.instagram.com/p/Btqet48h53a/?utm_source=ig_web_copy_link

11 Beğeni

Şuan arkabahçe yayıncılık’ın sitesinde ön siparişte,baskısı tükenen koleksiyonluk cilt 1’de yakında satışa çıkar.ciltli versiyonlarda 12 sayı oluyor.Ben şuan 1-2-3 ciltleri okudum ve dopdolu bir çizgi roman tavsiye ederim yani.

Edit:stok sayısı 150 adet meraklısı varsa acele etsin bence.

3 Beğeni

:heart::heart::heart:

3 Beğeni
8 Beğeni

4 Beğeni

400 sayfa üzeri Grange kitabı için etiket gayet makul tutulmuş sanki… Belki de fiyatlar öyle fırladı ki bize bunlar uygun gelmeye başladı.

1 Beğeni

Zamanin behrinde 483 sayfalik kan yemini kitabini 25 TL ye aldigimi hatirliyorum.

2 Beğeni

Geçmiş zaman olur ki… Daha 1 yıl önce ne kitaplar alıyorduk üçe beşe, şimdi 100 den aşağı sepet dolmuyor :roll_eyes:

8 Beğeni