Yeni Kitap Haberleri

4 Beğeni

6 Beğeni

Madde 22 sonunda geldi. Çok merak ettiğim bir kitaptı. Sahaflardan kurtulduk. Kapağıda ayrıca merak ettim şuan. Yarına çıkar ön sipariş heralde.

2 Beğeni
1 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

21 Beğeni

Az önce İthaki Modern Klasikleri adı altın paylaştı kapak görselini ama şuan göremiyorum. Kaldırmış olabilirler.

2 Beğeni

Kapak yine süper olmuş. :+1:t6: :clap:t6::clap:t6::clap:t6:

2 Beğeni

Uuuuuuu (20 karakter aşkına) :drooling_face::drooling_face:

Güzel bir kitaba benziyor.

6 Beğeni
6 Beğeni

Peri Bacaları’na otel yapımı duyduktan sonra insanı mutlu yapacak günün ikinci haberi:

https://www.instagram.com/p/Bt0QTSxgFly/

3 Beğeni

Sinirlerim bozuldu. :joy:

2 Beğeni

Şunu paylaşmaya gelmiştim :smiley:

Forumu kapatıp gidebiliriz bu haberden sonra. Edebiyatımız nirvanasına ulaştı ne de olsa.

6 Beğeni

Bu yaşta nasıl aylık 175bin nafaka aldım isimli başarı hikayesi mi?

3 Beğeni

İşin komiği yorumlara kapalı bir paylaşım olmuş :slight_smile:

2 Beğeni

İşte günün en güzel haberi.

1 Beğeni

Özel hayatı, ahlakı, ahlaksızlığı, nafakası, nafakasızlığı bizi ilgilendirmez. Buradaki asıl sorun, serilerin devam kitaplarını “kağıt yok, kağıt pahalı” diye basmayan bir yayınevinin mesele Şeyma Subaşı (ve haliyle para) olunca o kağıdı aniden bulabiliyor olması.

Bir diğer derdim seçtikleri figürün kitapla hiçbir ilişkisinin olmaması. Hani booktuber olur, bookstagram olur, ne bileyim yine kendisi olur ama arada sırada elinde bir kitap görürüz… Bunların hiçbirini karşılamıyor Şeyma Subaşı. Üstelik doğru düzgün cümle kuramadığı, iki kelimeyi yan yana getiremediği gibi derdini smileyler olmadan da anlatamıyor.

Bu hamleyle Dex benim için tamamen bitmiştir.

25 Beğeni

Kafamda deli düşünceler…

3 Beğeni