Yeni Kitap Haberleri

(Ozancan Demirışık) #1564

Ciddi misiniz? Korkunç bir kapak bu.

(Hüseyin gök) #1565

Animasyon kapagın altındaki kapakla bu kitap çıksaydı tam bir faciya olurdu ithaki için :slight_smile: o nasıl kapak yaw aynı wattpad kitap kapakları gibi.

(Umut Özak) #1566

Fikrinize saygı duyuyorum ama bu kapakla bassalar inadına almazdım. :man_facepalming:

(Yasin) #1567

İyiki de bu kapağı kullanmadılar. Üçüncü sınıf ergen fantastiği kapağı gibi duruyor.

(Metal Storm) #1568

Renkler ve zevkler :slight_smile:

Ayrıca o kadar da kötü bir kapak değil, adamın elindeki bıçak filan güzel yani, ben beğendim.

Kuzgun Gölgesi serisinin yurtdışı kapaklarını da beğenmiştim.

(Wifhty Zet) #1570

Yalnız kapağa ufak puntolarla özlü söz misali satırlar işlenmesi de pek güzel değil. Barut Büyücüsü serisinde de yapıldı, dedik YAPMAYIN. Yine yapmışlar. Her ışık bir gölge yaratır nedir ya arkaya yazsanız olmuyor mu bunu ? :joy:

(M. Ihsan Tatari) #1571

E orijinalinde de öyle :slight_smile: En azından dana gibi “New York Times Bestseller” ve Sanderson-vari “Brent Weeks” yazmıyor bizim kapakta.

Yazarların isminin kitabın adından daha büyük yazılıp kapağın yarısını kaplamasını sevmiyorum şahsen :roll_eyes:

B003JTHY76

Ah ah nerede o eski illüstrasyon kapaklar :grin:

(Hiçliğin bekçisi…) #1573

Kesinlikle katılıyorum. Ön okuma seçeneği sağlayan siteler çok iyi oluyor ayrıca. İlk on-on beş sayfasını rahatça okuyup karar verebiliyorsunuz. Her kişinin değer yargısı farklı oluyor. Bazı insanlar var beğenmek üzerine programlanmış bazı insanlar ise beğenmemek üzerine. Bir de aradaki kesim var. Kişi kendi tarzını biliyorsa on sayfada o kitabı sevip sevemeyeceğini anlar. Hepsi bir kenara yazarın hayranı olup da kötü bile yazsa duygusal oy kullananlar var.

Ayrıca “The New York Times Bestseller” yazmamasına inanılmaz sevindim. Bu ibareden çok nefret eder olduğumu bu fırsatla itiraf etmiş olayım.:sweat_smile:

Emeklerinizin karşılığını alabilmeniz dileği ile…

Hiç de fena değil bence :drooling_face::pleading_face:

(Metal Storm) #1575

İlk kitabin kapagi haric hepsi cok epik duruyor heleki son kitap,ben vazgectim iyiki bu kapakla basmislar.

(Mustafa Erdem) #1576

Kapakların sol üstündeki küçük yazıların her kapakta bir öncekinin devamı niteliğinde olup döngü gibi başa dönmesi hoşuma gitti.

(Metal Storm) #1577

Serinin son kitabida bu yil cikiyormus.

Tarihe gecsin diye yaziyorum,yazar bu kitabi yazdiktan sonra seriye yeni bir üçleme yazmasa bende bir hiçim bu da boyle biline.

(Hazal Çamur) #1579

:heart::heart::heart:

(Serhat) #1580

(Erdal) #1582

400 sayfa üzeri Grange kitabı için etiket gayet makul tutulmuş sanki… Belki de fiyatlar öyle fırladı ki bize bunlar uygun gelmeye başladı.

(Metal Storm) #1583

Zamanin behrinde 483 sayfalik kan yemini kitabini 25 TL ye aldigimi hatirliyorum.

(Erdal) #1584

Geçmiş zaman olur ki… Daha 1 yıl önce ne kitaplar alıyorduk üçe beşe, şimdi 100 den aşağı sepet dolmuyor :roll_eyes:

(Serhat) #1585