Yeni Kitap Haberleri

Ben sizin çevirinizden okumak isterdim bu kitabı. Orijinal dilinden okumak epey zor olacak çünkü.

13 Beğeni

O dile hakim bir çevirmen gibi gelmedi bana :confused:

2 Beğeni

Gerçekten fiyatı gayet uygun, şaşırdım açıkçası. Ama muhtemelen giriş kitabı olduğu için uygun tuttular. :sweat_smile:

Yıllardır Battle Angel Alita’nın mangasını beklerken gelen bu kitaba ne diyeyim bilemedim. Tıpkı diğer beklediğim gits ve blame mangaları gibi.

2 Beğeni

Normaldir burası Türkiye,insanı değil ceblerini düşünen kişiler oldugu için kaliteli kitap veya beklenenilen işi görmek imkansız.gereklişeyler’in mangalarına bakıyorumda adam akıllı hiç bir manga çevrilmemiş sadece belli kesimin cebini boşaltan seriler basılmış.

2 Beğeni

Çok negatifsin yine :slight_smile: Her yorumunda böylesin işin kötüsü. Gerekli Şeyler’in bastığı mangalar sana hitap etmiyor diye kötülemek bence hoş değil. Sonuçta One Piece, Suikast Sınıfı, Tokyo Ghoul ve Titana Saldırı gibi mangaların da hatırı sayılır bir takipçisi var. Çok değil, birkaç sene önce böyle şeylerin basılması bile hayaldi ülkemizde.

22 Beğeni

Gerekli Şeylerin bastığı mangalar sadece Türkiye’de değil tüm dünyada çok fazla seveni ve takipçisi olan seriler. Sadece birkaç yıldır manga basılan bir ülkede tabikide en çok sevilen en popüler mangalar basılır öncelikli olarak. Ayrıca bir serinin çok takipçisi olması onu kötü bir eser yapmaz. Alita’ya gelene kadarda daha kaç tane önemli manga serisi var basılması gereken. Zamanla onlar da basılır inşallah.

7 Beğeni

23 Beğeni

Destek detayı :rofl: jdhdjdksdlfl

1 Beğeni
3 Beğeni

Biri de yazmış ki; " Ben de kitap yazıcam valla, ‘Nasıl Çağatay Akman Olmadım’ diye" :joy::joy:

5 Beğeni

Biz ilgilenmeyelim azalarak bitsin diyeceğim de, şimdi kitap çıkar çıkmaz bütün kitapçılarda üstüste dizilmiş bu kitaptan dağlar göreceğiz.

Millet deli gibi de alacak… Alacak…

3 Beğeni

Gibisi fazla millet gerçekten delirmeye başladı.

1 Beğeni

Bestseller

36 Beğeni

venedik

3 Beğeni

İhsan abi ben Cod modern Warfare oynayan biriyim hala. Sen gidip camperlara ölmesen ve dikkatlı olsan da takım arkadaşların giderek ölüyor. Beşli, yedili kombolarla düşmana uçak ve helikopter çağırma hakkı vererek daha spawn olurken ölmene sebep oluyorlar. Yani sen gitmesen de takım arkadaşların gidecek. Çok dolaylı ama aşırı bariz oldu örneğim, neyse.

Baskısı bitmişmiydi ki bununda?

2 Beğeni

Evet, bitmişti…

2 Beğeni

Kidega’da 42 lira hocam kargoda cabası

Haydaa orası da 50 lira (kargo) olmuş

Bu serinin kapakları yenilenecek mi yenilenmeyecek mi ciltli versiyonlarda onu bilseydik alırdık da belli de değil ki :expressionless:

2 Beğeni