Yeni Kitap Haberleri

Yahu ciltlilerin kapakları değişmeyecek, ciltsizler değişecek sadece. Yazdım bunları zamanında.

11 Beğeni

Aaa pardon kaçırmışım, affınıza sığınıyorum. :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Teşekkür ederimmm :smile::smile:

2 Beğeni

@irbis Bey affınıza sığınarak siz böyle yazınca aklıma Eşofmanlı Şevket Hoca geldi. :joy::sweat_smile:

Kusura bakmayın. İstemsizce gülüyorum.

23 Beğeni
2 Beğeni
7 Beğeni

Aman Cthulhum, noliy?? Uyandı mı yoksa? (’,.,’)

3 Beğeni

Kapakları beğendim. Gerçekten külliyata uygun.

Cthulhum geliyooorrrr :open_mouth::open_mouth:

2 Beğeni

Ben de bir şevkle denizlerin derinliklerinden yukarı fırlıyordum ki yayınevini görünce devasa dokunaçlarımı toplayıp gölgelerin arasına geri çekildim.

9 Beğeni

Çeviri konusunda bende aynı düşünüyorum. Ya Alfa Yayınları’nı beklicem yada İthaki Yayınları’nın baskılarını. Mevcutta zaten İthaki var Alfa’nın toplu cilt olarak çıkaracağı sete bakacağım.

4 Beğeni

Estağfurullah. Bu bilgi yanlış bir şekilde yayılmaya çok müsait. Yayılmasın istiyorum sadece.

7 Beğeni

Teşekkür ederim, çok kibarsınız. :star_struck::sweat_smile:

1 Beğeni

Emre Bey, ciltli baskılarda kapakları birbiriyle tutarlı hale getirme çalışmanız olacağından bahsetmiştiniz. Bu baskı o çalışmaya dahil mi acaba?

Ciltli kapaklar zaten tutarlı değil miydi? Hasan Ali Yücel Klasikleri’nde de her baskıdan baskıya renk farkı var, bilmiyorum dört dörtlük nasıl basılır ki.

1 Beğeni
5 Beğeni

Seriye sahip değilim. Burada konuyu gündeme getirenlerden öğrendim ben de. Kapak resimlerinin hizası, seri numaralarının hizası vb. kitaptan kitaba değişiyor. Yakın zamanda almayı planladığımdan da değil ama merak ettim :slight_smile:
Şöyle bir şey

2 Beğeni

Yahu kapakların tonlarındaki renk farkı çok az. Aynı rengi turturmak zor. Her zaman aynı rengi tutturamazsınız boya işlerinde. Bunlar neredeyse yarım ton farkı. Bütün hepsi bende de var. Rahatsız edici bir şey yok.

Ben 2017 kasım-aralık aylarında satın aldım. Benimkilerde bu kadar resim hizası farkı yok. Nasıl bu kadar fark olmuş anlamadım.

1 Beğeni
3 Beğeni
2 Beğeni

Kitabın ilk 16 sayfası

Babil ’ de 52.50 TL

6 Beğeni

Bazı şeyleri ezberden konuşmak yerine okuyarak öğrenmek gerek. İlgimi çekti.

1 Beğeni