Yeni Kitap Haberleri

Zaman çarkı 10. Cilt İlknokta ya düştü.

Not: Allah’a şükür. Sonunda seriyi tamamladım. Kaos Lordu ve Alacakaranlık Kavşağı kalmıştı geriye. Bu arada gözüken fiyatı kesmedi. Her iki kitap da 47,78 ₺ydi. Bu sanırım kdv indirimi oluyor.

Darısı benim gibi bekleyenlerin başına. :sweat_smile:

Not 2: Fotoğrafı incelerken farkettim fiyat 47.78 yazıyo ama sepetimdeyken 51in küsüratlarındaydı. Şanslıyım sanırım. :grimacing:

8 Beğeni

Yeni Bahar da gelir mi acaba yakında? O da gelirse ikisini beraber alalım.

1 Beğeni

Bir süre gelmez muhtemelen. Mevcut olanları topla bence.

1 Beğeni

İkisini alıp kargo sınırına takılmayım diyordum, uzun süre gelmeyecekse 10. kitabı alıp yanınada bir tane BK klasiği alırım.

1 Beğeni

Uzun süre gelmez açıkçası. Bandrol alınsa bile 2 ay kadar sürüyor basılması ki bandrol alınmamış bildiğim kadarıyla.

3 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için, beklemeye hiç gerek yok o zaman :smiley:

2 Beğeni

Moby Dick kitabı ile tanıdığımız yazarın toplu öyküler olarak baskısı Alfa yayınlarından geliyor. :slight_smile:

11 Beğeni

İş bankasını da takip ediyor musunuz?

1 Beğeni

Evet en son çocuk klasikleri için bandrol alınmıştı ancak herhangi bir yerde satışa açılmadı, kendi siteleri dahil.

Hasan Ali Yücel Klasikleri de takibimde. Yeni kitap gelirse haberi yazacağım buraya.

1 Beğeni

Aaa yanlış oldu neyse.

Asıl sorum YKY’yi takip ediyor musunuz olacaktı.

Ömer Seyfettin’in toplu öyküler delta baskısı gelirse paylaşır mısınız? Mail attığımda mart programımızda var demişlerdi. Teşekkürler.

4 Beğeni

Bilgi paylaşımı yaparım buradan. :slight_smile:

4 Beğeni

Mart ayında mıymış… iyi o zaman. Beklediğimden erken geliyor yılın 2. yarısından sonra demişlerdi.

Mart programımızda dedi ama baskısı yapılacak kitaplara baktığım zaman listede yoktu. Bir daha sormakta fayda var.

1 Beğeni

Serhat Bey, PKD 4. Cilt için Alfa’yı sıkıştırsak yararı olur mu acaba? :smiley:

1 Beğeni

Sanmıyorum. :grin: Program dahilinde deyip klasik devlet ağzı ile cevap yazacaklardır.

9 Beğeni
2 Beğeni

Bunun Orkun Uçar’ın Metal Fırtınası ile bir alakası yok sanırım.

1 Beğeni

Yok. Bu kitap Burak Turna’nın. 1. kitaptan sonra Burak Turna ve Orkun Uçar ayrı ayrı kitap yazarak seriyi devam ettiriyorlar

1 Beğeni