Yeni Kitap Haberleri

Assasins Creed,Call of Duty

Oyun dunyasindan örnek vereyim dedim sonucta bunlarda bir seri.:slight_smile:

1 Beğeni

e ben bunu zaten almış, iki sene önce okumuştum. şimdi yine neden yeni kitap gibi basmışlar, öbüründen ne kadar farklı? :frowning: “Bu eksiksiz nihai metin…” diyor, öbüründe ne eksikti? :frowning:

2 Beğeni

Evet bende de var ilk baskısı. Koleksiyonerler için diyeceğim de, tam metin kısmı benim de kafamı karıştırıyor.
Not: Hâlâ okumuş değilim elimdekini bu arada, zamanında senaryoya çok olumsuz tepki gelmişti, bende de heves kalmadı. :joy:

1 Beğeni

İtirazlarım, keşkelerim var ama sevdiğim yerleri de var. :slight_smile: biri gelip bizi aydınlatsın. iki versiyon arasındaki yedi farkı bul!

1 Beğeni

Muazzam bir güzellikte. Sayfaların kalitesi çok iyi.
Al bakalım yeni keşif @alper :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

![resim|375x500]

5 Beğeni

Bu baskıyı ben de beğenmiştim, ama Hakan Günday okumadığımdan doğrudan ilgimi çeken bir kitap olmadı Kinyas ve Kayra’nın özel baskısı.

Ben çok severim anlatımını, dikkat çektiği yönleri, dilini. Birgül belki dersen “AZ” ile başla derim.

1 Beğeni

Fiyatı da iyiydi bu basımın :slightly_smiling_face:

Evet Remzi kitabevinde 350 TL fiyat vardı. Ama internette 210 tl ye bulunuyor. Başta ben de iki farklı özel baskı çıktığı için ve bu biraz yüksek olduğu için tereddüt etmiştim ama diğer 59, 79 TL ye satılan normal romanlarla karşılaştırıldığında boyutu, ciltli, kutulu, kalın kuşe sayfa kalitesi, numaralandırılmış baskı ve ıslak imzalı olması sebebiyle 210 TL birden çok gözükmedi gözüme.

1 Beğeni

Okumamı öneriyorsan, okurum.

Mart ayında alacağım kitaplar belli ama Nisan sipariş listeme AZ kitabını ekledim.

1 Beğeni

:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
Şimdiden keyifli okumalar.

1 Beğeni

Yakında geliyor Watership Tepesi.
Bir kitap daha sahafların elinden kurtuluyor çok şükür.

Kapak tasarım aşamaları.

https://www.instagram.com/p/Bud0u1rAG9r/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1uv3yq5cbxw58

23 Beğeni

Yakında tavşanlarla ilgili bir uyarlama film çıkacaktı. Biraz aradım fakat bulamadım. Bu o kitap mı?

Netflix dizisi olarak var.

1 Beğeni

Bu kitabın arkasında gerçekten çok güvendiğim bir yayın yönetmeni var. Epsilon son zamanlarda güzel kitaplar çıkarıyorsa bunun nedeni Tuğçe Nida Gökırmak’tır. O nedenle kitabın çevirisine dair güven duyuyorum. Elbette yine de okuyup görmek gerek. Çevirmeni bilmiyoruz henüz.

Heyecanlandım vallahi. Böyle bir esere yerli bir sanatçıyla harika bir çalışma yapmışlar.

Not: Buz Ejderhası’nın arkasında Alican Saygı Ortanca ve Emre Aygün (irbis) vardı. Bu kitap için de güzel bir ikili çalışmıştır diye tahmin ediyorum.

15 Beğeni
2 Beğeni

yasliadamvedeniz-cizgiroman-1550491408

Bilgi yayınevin’den çıkma ilk grafik novel tarzı çizgi romanı.

10 Beğeni

https://www.babil.com/lizbon-da-bir-gece-kitabi-erich-maria-remarque

4 Beğeni

Remarque’nin sadece Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabını okudum. Çok beğendim. En kısa zamanda diğer kitaplarını da alacağım. Lakin keşke diğer kitaplarını da ciltli bassalardı.

4 Beğeni