Yeni Kitap Haberleri

Açıkcası farkı nedir tam olarak bilemiyorum. Sıkı Potter takipçileri aydınlığa kavuşturabilirse seviniriz. :slight_smile:

(Doğan Can Urul) #1895

Açıklamasında yazıyormuş aslında şimdi fark ettim.

J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait özgün hikâyeden yola çıkılarak yazılan Harry Potter ve Lanetli Çocuk, 2016’da Londra West End’de gerçekleşen dünya prömiyeriyle beraber “sahne metni özel baskısı” olarak yayımlandı. Oyunun metni yayımlanmasının ardından dünya çapında çok satan bir kitap oldu ve pek çok tiyatrosever ve eleştirmenden coşkulu yorumlar aldı. Bu eksiksiz nihai metin, bazı eklerle beraber, sahnelenen oyunun son diyaloglarını içermektedir.

Daha çok edisyon göreceğiz galiba :thinking:

(Umut Özak) #1897

Dünya tarihinde Harry Potter kadar sağılmış seri var mıdır acaba?

(Emre ) #1898

Var bir tane adını söylemeyeceğim yenisi çıkmadı çünkü.

(Hüseyin gök) #1899

Star wars var onunda çılkını çıkardılar.

(Metal Storm) #1900

Assasins Creed,Call of Duty

Oyun dunyasindan örnek vereyim dedim sonucta bunlarda bir seri.:slight_smile:

(Damla Göl) #1901

e ben bunu zaten almış, iki sene önce okumuştum. şimdi yine neden yeni kitap gibi basmışlar, öbüründen ne kadar farklı? :frowning: “Bu eksiksiz nihai metin…” diyor, öbüründe ne eksikti? :frowning:

(Cankut Değerli) #1902

Evet bende de var ilk baskısı. Koleksiyonerler için diyeceğim de, tam metin kısmı benim de kafamı karıştırıyor.
Not: Hâlâ okumuş değilim elimdekini bu arada, zamanında senaryoya çok olumsuz tepki gelmişti, bende de heves kalmadı. :joy:

(Damla Göl) #1903

İtirazlarım, keşkelerim var ama sevdiğim yerleri de var. :slight_smile: biri gelip bizi aydınlatsın. iki versiyon arasındaki yedi farkı bul!

(Türker ŞİRİN) #1904

https://www.kitapyurdu.com/kitap/corto-maltese-2--oglak-burcu-altinda/495350.html&filter_name=corto

https://www.kitapyurdu.com/kitap/justice-league-cilt-2--salgin/495348.html&publisher_id=117

Muazzam bir güzellikte. Sayfaların kalitesi çok iyi.
Al bakalım yeni keşif @alper :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

Bu baskıyı ben de beğenmiştim, ama Hakan Günday okumadığımdan doğrudan ilgimi çeken bir kitap olmadı Kinyas ve Kayra’nın özel baskısı.

Ben çok severim anlatımını, dikkat çektiği yönleri, dilini. Birgül belki dersen “AZ” ile başla derim.

Fiyatı da iyiydi bu basımın :slightly_smiling_face:

Evet Remzi kitabevinde 350 TL fiyat vardı. Ama internette 210 tl ye bulunuyor. Başta ben de iki farklı özel baskı çıktığı için ve bu biraz yüksek olduğu için tereddüt etmiştim ama diğer 59, 79 TL ye satılan normal romanlarla karşılaştırıldığında boyutu, ciltli, kutulu, kalın kuşe sayfa kalitesi, numaralandırılmış baskı ve ıslak imzalı olması sebebiyle 210 TL birden çok gözükmedi gözüme.

Okumamı öneriyorsan, okurum.

Mart ayında alacağım kitaplar belli ama Nisan sipariş listeme AZ kitabını ekledim.

:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
Şimdiden keyifli okumalar.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1912

Yakında geliyor Watership Tepesi.
Bir kitap daha sahafların elinden kurtuluyor çok şükür.

Kapak tasarım aşamaları.

(Enver Arman ★) #1914

Yakında tavşanlarla ilgili bir uyarlama film çıkacaktı. Biraz aradım fakat bulamadım. Bu o kitap mı?