Yeni Kitap Haberleri

11 Beğeni

Maşallah epsilona, :laughing: bandrol alırken kitabın basımı vb hazırmış demek ki

1 Beğeni

Bandrolden 2 gün sonra kitap satışa çıktı. Keşke tüm kitaplar böyle olsa. :joy::joy:

8 Beğeni

Evlilikler azaldı, boşanmalar arttı, bekar anneler çoğaldı diye haberlerin artmasının tek nedeni bu kitaplar :grinning:. Evrimsel biyoloji kitapları okumaktan, kadın erkek ilişkilerini evrimsel anlamlandırma uğraşısı yüzünden boşanıyor veya evlenmiyor insanlar. :laughing:

4 Beğeni

Kitapyurdu 18 Mart gösteriyor satış tarihini. Bazen babilde bu şekilde hata oluyor ön sipariş tarihini yazmıyorlar.

Bu tarz kitapları geçtim doğrudan kitap okumayan, şiddetli işsizlik sonucu o aşamaya gelemeyen yüksek oranda bir kesim de var ülkemizde unutmamak lazım. :joy:

4 Beğeni

Biz neden bazı kitapları basılınca görüyoruz? Her kitabı bandrolde görmüş olmamız gerekmiyor mu? Kara Prizmadan ve Öksüz Brooklyn’den hiç haber alamamıştık? Acaba rıhtımın bandrol kaşifleri bizi düşünüp heyecanını yaşayabilmemiz için gördüklerinin bir kısmını kendilerine mi sakliyorlar? Eğer öyleyse teşekkürler.

2 Beğeni

Bandrol kaşiflerinde sorun yok aslında, Penguen Kaset Basım Dağıtım kitapların bandrol bilgileri girilmeden ilknokta da duyurmuş oluyor.

Bu nedenle doğrudan kitap bilgisi veriliyor bandrol bilgisi verilmeden. :wink:

Örneğin; İthaki Bilimkurgu Serisi 43. kitap biliniyor ancak daha bandrol kaydı yok.

3 Beğeni

Bu çok açıklayıcı oldu, teşekkürler. :grin::+1:

3 Beğeni

@fortknoxt adımız bandrol kaşiflerine çıkmış. :joy:

5 Beğeni

Çıksın kardeş. :joy::joy: Adımızın hatırlanması güzel. :grin::grin:

Yalnız böyle giderse çok can yakarız. Neredeyse ben bile evden kovulacağım kitaplar yüzünden. Ahhh Ah diyorum. :grin::grin:

5 Beğeni

Bilimkurgu Klasikleri 43

26 Beğeni
2 Beğeni

Konu takibi için tıkla

2 Beğeni

Yeni Bahar’ın yeni baskısını bekleyen arkadaşlara müjde. :slight_smile:

17 Beğeni

Sorunuzun cevabı. :slight_smile:

Kitap ön siparişe ilknokta da daha önce açıldı. Bandrol kaydı sonra eklenmiş oldu. Bunu daha çok Penguen Kitap Kaset Basım Yayın Paz. Tic. Ltd. Şti. de görüyoruz. :wink:

9 Beğeni

Hocam sizden hızlısı yok :rofl:

4 Beğeni

Teşekkürler efenim. :grin:

2 Beğeni

Yakında çıkacak başka kitaplarda varmı,bandrol takibinin linkini’de atarmısın?

1 Beğeni

Daha önce atmıştım sanırım farklı konularda.

http://www.telifhaklari.gov.tr/kitap-bandroller

Yukarıdaki linkten günlük kontrol edebilirsin. İthaki yayın grubunun kitapları bandrol bilgisinden önce sitesinde açılmış oluyor sadece.

2 Beğeni