Yeni Kitap Haberleri

Saolasın,aradım da bu link yine arada kaybolmuş sitede biley bulmak samanlıkta iğne aramaya döndü :slight_smile:

2 Beğeni

Birkac gune suraya benim kitaplarimdan birinin haberi dusecek, ondan bir iki hafta sonra da bir digerinin. HEYECANLA ETIKETLENMEYI BEKLIYORUM! Ayh! :heart:

12 Beğeni

Arkadaslar kendi kendimi etiketlemeye geldim:) Resmen kitabi andim kapagi geldi! @Agape, kapakta yazani gor!

36 Beğeni

Harika bir kapak. İlgi çekici bir kitaba benziyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Yaşasınnnnnn. :partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::sparkler::fireworks::sparkler::fireworks::tada::balloon::confetti_ball::tanabata_tree::sparkles::tada::confetti_ball::firecracker:

Tamam, şimdi asıl mevzuya geçelim. :face_with_raised_eyebrow:

Malerman kitabında ön kapakta adınızı ne zaman göreceğiz? :smirk:

7 Beğeni

Ahahaha yeminle kapiniza kitap bitli paket birakilacak bu gidisle :smiley:

3 Beğeni

Bir çaresine bakarım dert değil. Kapımı nereden bilecekler ki zaten. :smiley:

Düzenleme: Benim alışveriş adresleri hep başka adreslerdir. Yanlışlıkla annemlerin eve koymasınlar da kutuyu. :rofl:

3 Beğeni

Fiyat gayet uygun bence. Sonunda

:clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6:

6 Beğeni

Monokl genelde çevirenin ismini kapağa koyar mıydı? Yoksa yeni mi başlattılar?

1 Beğeni

Benim bildigim hep koyduklari yonunde.

Geliş kitabında M. İhsan Tatari’nin ismi iç künyedeydi sanırsam.

2 Beğeni

O halde son zamanlarda koymaya basladilar demek ki. Son zamanlarda gordugum kitaplarinin hepsinin kapaginda cevirmen adi bilgisi var cunku.

1 Beğeni

Yayınevi yapmak isteyince oluyormuş demek ki.

6 Beğeni

@Asli_Dagli Kapak çok güzel. Daha nicelerinde adınızı görürüz umarım. :cherry_blossom:

@narpal Nice güzel senelere. :tada:

3 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile: 1 sene ne çabuk geçmiş.

3 Beğeni

resim

resim

4 Beğeni

Ateş Tufanı kapağı çok iyiymiş. Dikkatimi çekti ve biraz araştırdım da “Ibis Üçlemesi” olarak geçen serinin son kitabıymış. Hiç haberim dahi yoktu seriden. Alfa, Ağustos 2018’de başladığı seriyi 2019 Mart itibariyle bitirmiş olmuş böylece. Her eser bir olmuyor ama her seri bu hızla yayınlansa keşke. Tebrik etmek lazım Alfa’yı çok iyi çalışıyorlar.

Diğer kapaklar da görülmeye değer bu arada.

image image resim

14 Beğeni

Bandrol bilgisi verirken son kitap diye yazmıştım bu sefer atlamışım. :slight_smile:

Alfa gerçekten çok iyi çalışıyor. Seri tamamlandığına göre alım yapabiliriz. :smiley:

4 Beğeni

Daha önce de belirtmiştim, Alfa yı bende seviyorum ama Philip K. Dick kitaplarında çok çok fazla hata var. Bir gün bu hataları fotoğraflarıyla birlikte bir başlıkta paylaşacağım, şu an çok yoğun olduğumdan uğraşamıyorum.

Altıkırkbeş’i eleştirirken Alfa’nın da aynı derecede olan bu hataları canımı çok sıkıyor.

6 Beğeni
9 Beğeni