Yeni Kitap Haberleri

(Lanfear ) #2046

Ahaha! Aradaki farkı bulana ödül verelim bence.

(Hiçliğin bekçisi…) #2047

Haberde sanki 4n1k kitabı gördüm. O muydu pek emin değilim ama dün dışarıdaykan bir reklam panosunda 4n1k dizi afişi vardı…

(Hüseyin gök) #2048

Hahaha aynen ama bu baskıyı çıkardığı için fazlasıyla hak ediyor :slight_smile:

(Hazal Çamur) #2049

Filmi vardı, dizi de mi geliyor?

resim

(Hiçliğin bekçisi…) #2050

Filmi mi vardı?

Bekliyoruz, YKY fazla bekletmez. Benim merak ettiğim şey Zümrüdüanka Yoldaşlığı nasıl olacak? Bayağı sayfa var çünkü

(Hüseyin gök) #2052

2 cilt yaparlar onu galiba ama bekleyip göreceğiz.

(Lanfear ) #2053

Dizisi yapıldı zaten ama tutmadı birkaç bölüm oynayıp final yaptı.

(Mustafa Erdem) #2054

Bence en iyi bu video anlatıyor. Kitabın hedef kitlesi farklı bi kere.

(Hüseyin gök) #2055

Ben şok oldum valla :slight_smile:

Ben bekliyorum. 1 sene ertelenmesi hoş olmadı. Neyse, bu sene çıkar umarım.

(Hüseyin gök) #2057

Aynen bir sene ertelediler bakalım yarın nasıl bir tanıtım olacak,zümtüdü anka’da ertelenir gibi 2022 gibi çıkar.

(Lanfear ) #2058

Aaa bu ne? :joy: Gerçi çocuk küçük olduğu için gülüp geçebiliriz. Küçükken ben de izlemediğim halde alacakaranlık fanı olmuştum. Biri bana sorduğunda da böyle “ben izlemedim ki” demiştim. Çocukluk işte. Ama o ergen tayfanın-bu kitap biraz daha normal-wattpad kitaplarına, yazarlarına, kitap kapağındaki kaslı çocuğa böylesine saldırması psikolojik bir vaka olarak incelenmesi lazım.

klasikler konusunda İletişim Yayınları klasikler dizisinin üstüne tanınam , çeviri kalitesi , baskı ,kapak , içerik vs kusursuz. Daha çok kitap çıkarmalarını isterim ve klasiklerde aradığım eser varsa bu dizi içinden alırım .

(Serhat) #2060

İlk 2 cildi okudum. Rus edebiyatını ve kısa hikayeleri seviyorsanız Çehov paha biçilmez. Ayrıca evet İletişim’in Klasik serisi çok başarılıdır. Gel İzmir fuarı gel…

(Serhat) #2062

(Türker ŞİRİN) #2063

O kesin ertelenir. Kitabı bayağı kalındı. Resimlemesi en zor kitap olur.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/superman-action-comics-cilt-2--gezegene-hos-geldin/496187.html&filter_name=Superman%20Action%20Comics%20Cilt%202