Yeni Kitap Haberleri

Yani, Bloomsbury’nin hemen peşinden…

1 Beğeni

Bu slipcase edişın falandır. Amazon’da etiket fiyatı 47.99 Dolar. Ama biz de 120 TL’den aşağı çıkmayacağı kesin. :smiley:

Edit: Şuan 32 Pound gözüküyor

2 Beğeni

Aynen aga cidden yüksek fiyattan çıkacak lakin sayfa sayısı diğer ciltlerden 100 sayfa daha fazla ve şindiki tr ciltleri 40-50tl civarı, umarım bu ciltide uygun fiyattan koyarlar malum KDV yok :smile:

1 Beğeni

Bu seriyi keşke Mary GrandPre resimleseydi.

1 Beğeni

Çizimlerine baktım da biraz klasik bir tarzı var,yetişkin okurlar o Çizimleri tercih eder benimde hoşuma gitti ama Jim Kay’i biraz daha genç okurlara hitap etsin diye seçmişlerdir.

1 Beğeni

Bu 463 sayfa tuttuysa, Azkaban Tutsağı rahat 550 sayfa olur.

Ben evde koyacak/sergileyecek yerim yok ve başlarına bir iş gelmesin diye bu koca illüstrasyonlulardan alamadım, ama bunun kapağı muhteşem gözüküyor. Galiba hepsini tamamlamam gerekecek er ya da geç.

3 Beğeni

Bence ciltli edisyonlar tükenmeden toplayın hepsini,çok muhteşem tasarıma sahipler kaçırılacak gibi değil:)

1 Beğeni

Yordam Kitap

“Yaşanmışlığın, emeğin, mücadelenin, vahşi doğanın büyük yazarı dedik. Martin Eden’den John Barleycorn’a, Beyaz Diş’ten Vahşetin Çağrısı’na büyük eserleri var dedik. Yayımlamışken hepsini yayımlayalım dedik. Hepsi Mete Ergin çevirisi olsun dedik. On Jack London, matbaadan geldi :slight_smile:

13 Beğeni

Vallahi yerim yok, kitaplıklar dolaplar doldu taştı. Bazılarını ofisten eve getirmiyorum, o derece. Ama bunlar da hakikaten muhteşemmiş. :slight_smile: Ay sonuna doğru kararımı gözden geçireceğim.

5 Beğeni

Ben de aynı durumdayım. İş yerinde 30 kadar kitap var.

2 Beğeni

Yeni kitap geliyor.

Konu takibi için Jo Nesbo Kitaplığı

5 Beğeni

Klasikleşmiş yazarların günümüzde hala Türkçe’ye çevrilmemiş kitapları var mı? Misal; Tolstoy, Balzac vb. ?

1 Beğeni

Kitap değil ama bir defter :slight_smile: Hem de Okuma Günlüğü

https://www.tudem.com/urun/kultur/1012/delidolu/10585/okuma_gunlugu.aspx

Kendime alıp çok beğendim. Size de tavsiye ederim. Üstelik fotoğraflarımda paylaştığımdan daha fazlası da var :slight_smile: Alıntılar mesela. Sonra en arka sayfalarda okunacak kitaplar ve yazarlar listeleri vb. şeklinde.

Fotoğraflar:

7 Beğeni

Benim bir Excel tablom var :laughing:

3 Beğeni

Konu takibi için İthaki Yayınları Modern Serisi

Konu takibi için İthaki Yayınları Karanlık Kitaplık Serisi

15 Beğeni

5 yıl sonra şu kapak tasarımları da sıradan gelecek.

3 Beğeni
17 Beğeni

destancagi-1552475733

Destanlar Çağı - Michael J. Sullivan, Goodreads üzerinden bulduğum bu seri mi? 6 cilt olarak düşünülen serisinin 4 kitabı mı yayınlanmış. Seri hakkında bilgisi olan yazabilir mi?

8 Beğeni

Hızlı yazan abilerden sanırım. Her sene seriden 1 kitap yayınlanmış.

Benim de merak ettiğim 6. kitap son mu olacak yoksa devamı gelecek mi?

3 Beğeni